KURS JĘZYKA OBCEGO

Re: KURS JĘZYKA OBCEGO

Postprzez loobinni » 28 Paź 2016, 18:50

Wszyscy sobie zadają pytanie jak uczyć się angielskiego, ja tak samo do niedawna uczyłam się angielskiego w szkole SPEAK UP szkoła angielskiego Gdynia + inne duże miejscowości ! Dzięki nim wyjechałam do pracy za granicę ! Tam zobaczyłam, że najlepiej uczyć się języka, gdy przebywa się w otoczeniu osób, które posługują się tym językiem. Chcąc nie chcąc musiałam mówić po angielsku ale kursy ze SPEAK UP na początku dały mi bardzo dużo !
loobinni

Postprzez katherine87 » 04 Sty 2017, 15:10

Akurat ostatnio są modne takie nietypowe dla nas języki. Ostatnio dużo ludzi lubi się uczyć chińskiego oraz japońskiego.

Postprzez inga7 » 23 Mar 2017, 22:24

Ja polecam Ci dobrą szkołę językową: http://www.lincoln.edu.pl/ , bo chyba nie ma lepszej metody na przyswojenie biegle języka. Samemu w domu raczej ciężko będzie się nauczyć czegokolwiek, a tam masz native speakera pod ręką. Opanowujesz nie tylko gramatykę czy słownictwo ale też wymowę.
inga7

Postprzez rasty » 29 Mar 2017, 11:14

ja się ciesze że się jakoś przełamałam i zaczęłam chodzić na kurs angielskiego do speak upa, teraz nie mam stresa jak przyjeżdżają do firmy nasi klienci zagraniczni i trzeba z nimi coś zagadać, nawet jakiś small talk nie jest mi straszny bo też staram się newsy na bieżąco obserwować, zawsze jest temat do rozmów
rasty

Postprzez zosiek » 29 Mar 2017, 14:03

teraz jest dużo fajnych aplikacji mobilnych do nauki języków - warto poszukać i wybrać coś dla siebie, niektóre bardzo motywują do nauki,np. im dłużej dni ćwiczysz bez przerwy to można odblokować sobie dodatkowe poziomy nauki :)
zosiek

Postprzez Finezjaq3 » 19 Maj 2017, 14:04

Jak komuś zależy na profesjonalnej nauce języka, to najlepiej zapisać się do szkoły językowej. Ja właśnie kończę drugi semestr w Pi School. Jak ktoś jest z Warszawy lub okolic to polecam tę szkołę, bo mają dużo różnych kursów do wyboru, można chodzić w weekendy na zajęcia, w tygodniu, wieczorami - jak kto woli.
Finezjaq3

Postprzez inga7 » 26 Cze 2017, 19:27

Co sądzicie o nauce hiszpańskiego? Ja bym bardzo chciała zapisać się na kurs, a wiem że profesjonalnie mogę przyswoić język w tej szkole językowej: http://lincoln.edu.pl/warszawa/jezyk-hiszpanski/ . Pod okiem doświadczonego native speakera łatwiej przełamać opór w mówieniu i nauczyć się wielu przydatnych zwrotów. Ja bym chętnie zainwestowała w taką naukę.
inga7

PoprzedniaNastępna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości