Kupowanie mebli przez internet

Kupowanie mebli przez internet

Postprzez rita » 29 Kwi 2013, 16:07

Mam dylemat i byłabym Wam wdzięczna jakbyście mi pomogli go rozwiązać. Muszę kupić nowe łóżko drewniane. Rzecz w tym , że w oglądanych przeze mnie sklepach ceny były jak dla mnie miażdżące, natomiast jak rozejrzałam się po internecie, to się okazało, że bardzo podobne meble potrafią być kilkaset zł tańsze - nawet razem z transportem! Ale to zawsze jest tylko bazowanie na zdjęciu. Doradźcie mi czy kupić łóżko przez internet?
Awatar użytkownika
rita

Re: Kupowanie mebli przez internet

Postprzez ElNinio » 31 Lip 2014, 09:45

problem z dodatkami czy rzeczami które lepiej jest zobaczyć na żywo, ocenić jakość, fakturę - takie jak regały rzeszów, płyty z których jest to wykonane sprawia, że zakupy przez net to spore ryzyko. Dobre zdjęcia takie jak na stronie Lobby Meble są niestety w sklepach internetowych rzadkością. Pozostaje jeszcze kwestia późniejszego transportu na autolawecie, albo jeszcze lepiej będzie jak wynajmiesz odpowiedni samochód dostawczy - zobacz przykład na stronie firmy z Łodzi: http://www.carforyou.com.pl/lodz/wynajem-dlugoterminowy-samochodow
Ostatnio edytowany przez ElNinio 13 Wrz 2016, 18:59, edytowano w sumie 4 razy
Wygodnie i bezpiecznie
Awatar użytkownika
ElNinio

Miejscowość: Mysłowice

Postprzez ania102 » 31 Lip 2014, 20:47

ja bym chyba nie ryzykowala...cena sie za wiele nie rozni a przynajmniej mniej zachodu jak cos nie bedzie gralo jak kupisz w sklepie

==============
Najlepszy parapety granitowe
ania102

Postprzez agatka54 » 27 Lis 2014, 12:29

Kiedyś kupiłam łóżko przez internet , cała transakcja i wszystko z tym związane przebiegło bez zarzutów. Dlatego teraz mam zamiar kupić blaty do kuchni, takie, jak te:

Image

Mam nadzieję, że wszystko będzie okej :)
agatka54

Postprzez babbel » 09 Lut 2015, 10:43

Czemu nie, tylko od razu zadbaj o transport, czesto sklepy tego nie oferują i dlatego cena jest niższa, warto to zweryfikować. Jeśli nie ma kto Ci przewieźć łóżka polecam firmę transportową http://www.adexim.com.pl/transport-dziel-sztuki :)
babbel

Postprzez patrycjagliwa » 13 Lut 2015, 14:35

Meble jak najbardziej powinnaś obejrzeć na żywo :)
patrycjagliwa

Postprzez Anitta » 14 Kwi 2015, 14:42

Też tak myślę, dotknąć, usiąść na nich.
Anitta

Następna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości