Księgowość w firmie

Re: Księgowość w firmie

Postprzez rain » 20 Kwi 2018, 10:51

Ja niestety nie myślałem o tym dużo przed założeniem firmy i potem przyszło mi biegać i szukać różnych księgowych..
rain

Postprzez anabella » 21 Kwi 2018, 16:09

nam polecono biuro Super Księgi z Wrocławia, powiem tak współpracuję z nimi bez mała 2 rok i nie narzekam, wszystko na czas, wszystko należycie. Nic tylko polecać dalej http://superksiegi.pl
anabella

Postprzez dankalol » 27 Kwi 2018, 17:46

Ja też korzystam z pomocy biura rachunkowego. Kiedyś księgowość prowadziłam samodzielnie ale jednak kosztowało mnie to za duzo stresu. Ztresztą nadal staram się trzymać rękę na pulsie. Co sądzicie na temat audytów finansowych ? Jakiś czas temu wpadła mi w oko oferta firmy GLC http://www.glc.pl/audyt, która oferuje swoim klietom pomoc w tym zakresie. Pomagają wykryć ewentualne nieprawidłowości i w porę je rozwiązać a przy tym uniknąć jeszcze większych problemów. Co sądzicie o takim rozwiązaniu ?
dankalol

Postprzez leoonarrd21 » 28 Kwi 2018, 08:22

Właśnie się zastanawiałem czy ktoś z forum mógłby mi polecić jakieś na prawdę dobre i przy okazji tanie usługi księgowe w Poznaniu najlepsza firma jaka wam przychodzi na myśl? Będę wam bardzo wdzięczny za pomoc ponieważ dopiero co otwieram działalność i jeszcze nie wiem gdzie się zgłosić po takie usługi :)
leoonarrd21

Postprzez veronea » 30 Kwi 2018, 12:16

O! I to jest właśnie to, czego ja osobiście nie lubię, czyli ustandaryzowany cennik i podejście szablonowe do klienta. Szukam kancelarii, albo biura rachunkowego, które podejdzie indywidualnie do moich potrzeb. Słyszałam coś about Adam Jeżak? Podobno prowadzi Kancelarię Rachunkowo-Podatkową na bardzo wysokim poziomie. Słyszałyście coś o nim?
veronea

Postprzez Queash » 03 Cze 2018, 18:55

Widzę, że znacie się trochę na tym temacie rozliczeń w firmie, więc zapytam korzystając z okazji. Może ktoś z was mógłby mi polecić jakąś dobra i sprawdzoną księgowość w Krakowie? Zalezy mi na współpracy z jakimś na prawdę rzetelnym i profesjonalnym biurem rachunkowym. Z góry dzięki za pomoc!
Queash

Postprzez Beryl213 » 04 Cze 2018, 09:43

Moja nowa firma borykała się z organizacyjnymi problemami, zawsze były problemy z gubiącymi się rzeczami . Postanowiliśmy skorzystać z oferty firmy https://www.ssi-schaefer.com/pl-pl . Teraz mamy nowocześniejszy system informatyczny na którym od razu można sprawdzić stan magazynu, nowe palety bardziej solidne na mój produkt. Kupiliśmy również wózki tranferowe które pomagają przy transporcie.
Beryl213

PoprzedniaNastępna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości