Kremy czyli nasza kosmetyczna zmora

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Kremy czyli nasza kosmetyczna zmora

Postprzez literka » 16 Sty 2012, 22:05

Jak pytam koleżanki to największy problem to trafny wybór kremu. Też tak macie? Wspomnijcie tu o swoich nietrafionych zakupach i hitach?
Jakie kremy chętniej wybieracie w zimowej porze a jakie latem, wiosną?
literka

Re: Kremy czyli nasza kosmetyczna zmora

Postprzez Monika » 17 Sty 2012, 09:55

Ja nie mam problemu z doborem kremu na początek bierze się próbki testuje a później kupuje się całe opakowanie tak jest najwygodniej.
Ze stu słów czasem trudno ubrać jedną, mądrą myśl...
biznes: forum - polski-biznes.com
Awatar użytkownika
Monika

Miejscowość: Piastów

Postprzez literka » 30 Sty 2012, 20:42

Próbki. Tylko nie zawsze można otrzymać próbki wybranego kremu. Ale właśnie dostałam przesyłkę z flosowej akcji zdrowej skóry więc będę mieć rozeznanie w kolejnych ich produktach. Najgorzej jak po kilku zastosowaniach skóra mówi, że krem jednak nie ten. I potem mam na półkach kilka kremów wykorzystanych do połowy. :/
literka

Postprzez sylwia » 14 Lut 2012, 22:04

Yoskin źle mi dobrano ale dostałam próbkę nawet sporą i cały krem, próbkę wykorzystałam i wymieniłam krem na dobry też Yoskin.
Nie wiem czy w każdym sklepie ale jak oddasz paragon to dają Ci masę próbek.
Awatar użytkownika
sylwia

Miejscowość: Łódź

Postprzez krysik » 19 Lut 2012, 21:24

Kupuję dobre kremy nawilżające i normalizujące. La Roche Posay, Clinique czy Avene sprawdzaja się idealnie. Ostatnio słyszałam wiele dobrego o kremikach z Bielendy, może się skuszę.
krysik

Postprzez literka » 16 Mar 2012, 18:59

A teraz wiosną jakie wolisz? Nawilżające czy odżywcze?? Zachęcona próbką kupiłam sobie nawilżający i regenerujący z Flosleku ale do skóry wrażliwej. Przyznam, że kremik jest na tyle lekki, że stosuję go pod makijaż. Poza tym na półce czeka na mnie krem z pomidorem z AA.
literka

Postprzez TwojeZdrowie_org » 26 Mar 2012, 21:00

Ważne jest by patrzec na skład kremu. Czesto te bardzo drogie nie są lepsze od tych ze średniej półki. Dlatego warto patrze na zawartośc witamin itd.
http://www.twojezdrowie.org - Suplementy CaliVita - Paraprotex, grzybica kuracja, pasożyty kuracja.
TwojeZdrowie_org

Następna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 0 gości