Kremy czyli nasza kosmetyczna zmora

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Kremy czyli nasza kosmetyczna zmora

Postprzez zapracowana78 » 10 Maj 2012, 14:52

Ja kupiłam miesiać temu ten krem AA eco do cery wrażliwej, naczynkowej z pomidorem.
Krem dobrze nawilża, cera jest po nim delikatna i gładka, trochę długo się wchłania, skóra się po nim świeci, więc stosuję tylko na noc. Lubie go za skład :)
zapracowana78

Postprzez weronika07 » 15 Maj 2012, 23:02

ja mam dość wymagającą skórę, z tendencją do rozmaitych problemów, ale używam kremu vichy normaderm tri-activ i jestem zadowolona :) dobrze oczyszcza, nawilża, matuje no i mam mniej niedoskonałości niż wcześniej :)
weronika07

Postprzez marfa » 16 Maj 2012, 13:52

Ja używam 2 kremów, jednego na dzień a drugiego na noc. Polecam Lirene 20+
marfa

Postprzez literka » 05 Cze 2012, 16:02

No właśnie okazuje się, że lepiej stosować dwa kremy z tej samej serii niż kombinować i miksować. Jak doczytałam, kremy różnią się składem, pH więc takie częste zmiany nie wychodzą skórze na dobre. Widziałam to ostatnio jak stosowałam 2 kremy z jednej serii. Jednak najmniej problemów z suchością powiek mam przy stosowaniu serii hypoalergicznej z Flosa. Wcześniej to uważałam, że to przesada stosować produkty dla alergików. Zmieniłam zdanie.
literka

Postprzez Jagodzianka » 11 Wrz 2012, 20:59

ja mam bardzo mieszany typ skóry. Na nosie i w okolicach policzków trochę się świeci z kolei na czole i brodzie jest b. sucha. Z tymi kremami na dzień i na noc sporo zachodu, ja stosuje dermokosmetyki Decubal, są nie drogie jak na rynek kremów i mają regenerujące właściwości, nawet mój chłopak mi podbiera :)
Jagodzianka

Postprzez logout » 14 Maj 2013, 23:09

ja na szczęście juz nie szukam! :) wiecznie miałam problemy, bo dobierałam sobie za cięzkie kremy. teraz stosuję krem regenerujący z serii do skóry wrażliwej od flosleku i to jest dla mnie strzał w dziesiątkę! delikatnie obchodzi się z cerą, jest nawilżona, ale nie czuję się tak, jakbym miała na sobie jakąś niewidzialną maskę :P
logout

Postprzez rudyrydz » 15 Maj 2013, 19:35

Ja lubię kosmetyki z naturalnymi składnikami, i idąc za namową koleżanki z pracy kupiłam sobie jakiś czas temu krem na dzień Soraya BioRepair. Jest lekki, ładnie pachnie i działa wspaniale na moją wrażliwą skórę :) mój hit na każdą porę roku :)
rudyrydz

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości