Kremy czyli nasza kosmetyczna zmora

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Kremy czyli nasza kosmetyczna zmora

Postprzez ola32 » 11 Wrz 2013, 20:27

Ja używam kremu Dermika Hialiq 3D - hialuronowy krem nawilżający. Jestem z niego bardzo zadowolona i narazie nie poszukuję niczego nowego :)
ola32

Postprzez onoona » 27 Sty 2014, 13:39

Tak, tak Dermika ma bardzo dobre kremy, niestety zazwyczaj są one przeznaczone dla cery dojrzałej, przez co moja mama ma miliard kremów tej firmy, wszystkie uwielbia, a ja biduję... :P Na szczęście jest jeden krem, a w zasadzie jedna linia kosmetyków marki Dermika, która przeznaczona jest dla każdego wieku. Jest to seria dla mnie wprost idealna, bo mam bardzo suchą cerę, a kosmetyki nazywają się "Aquaoptima" i mają za zadanie mocno nawilżać skórę :D Muszę przyznać, że krem na noc Aquaoptima, którego obecnie używam jest rewelacyjny i wreszcie zrozumiałam miłość mojej mamy do kosmetyków Dermiki.
onoona

Postprzez kreolka » 14 Kwi 2014, 09:23

Ja zrezygnowałam z kremów na korzyść serum, nie zatykają porów, są lekkie i przyjemne w stosowaniu. Bardzo lubię wersję ujędrniającą Prestige Cosmetics Active Lifting, polskiej firmy Świt Pharma.
kreolka

Postprzez Aga98 » 17 Mar 2015, 12:41

Mam olbrzymi problem z kremami do twarzy. Uczula mnie po prostu wszystko. Jedyne dwa sprawdzone produkty to Pharmaceris do cery naczynkowej i Ziajamed (także do tego samego rodzaju skóry). Jeśli zmagacie się z rozszerzonymi naczynkami i zaczerwieniami, polecam.
Aga98

Postprzez babbel » 07 Cze 2015, 16:27

A co myślicie o kosmetykach do pielęgnacji twarzy z profesjonalnej linii marki Farmona? Mnie przypadły do gustu w szczególności preparaty przeznaczone do pielęgnacji okolic oczu i maseczki algowe. Bardzo dobrze się po nich czuje i wyglądam :)
babbel

Postprzez rita » 04 Sie 2015, 12:27

Aga98 napisał:Mam olbrzymi problem z kremami do twarzy. Uczula mnie po prostu wszystko. Jedyne dwa sprawdzone produkty to Pharmaceris do cery naczynkowej i Ziajamed (także do tego samego rodzaju skóry). Jeśli zmagacie się z rozszerzonymi naczynkami i zaczerwieniami, polecam.

Jeśli masz wrażliwą skórę to wypróbuj tego http://www.lorealparis.pl/pielegnacja-s ... zliwa.aspx . Świetnie nawilża. Jeśli mimo wszystko będzie uczulał to przejdź na kosmetyki Roche-Posay
Awatar użytkownika
rita

Postprzez Apluszka » 18 Maj 2016, 22:29

Też uwielbiam serum. Sprawdźcie sobie, jak możecie je dobrać http://kosmetyki-kobiece-sekrety.pl/new ... Id,1891455 To nic trudnego, a bardzo dobrze działa na cerę.
Apluszka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości