Krem do pielęgnacji niemowląt

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Krem do pielęgnacji niemowląt

Postprzez monetka » 28 Gru 2012, 00:51

Jakich kremów lub maści używacie do pielęgnacji skóry niemowląt? Co byście poleciły do codziennego użytku a co na odparzenia?
Szykuje wlaśnie wyprawkę dla mojego mającego niedługo sie narodzić synka. Tych kosmetyków dla maluszków jest tak dużo, że nie wiadomo co wybrać. Co u was sie sprawdziło?
monetka

Re: Krem do pielęgnacji niemowląt

Postprzez rita » 28 Gru 2012, 11:33

Ojej, trudne pytanie. Jest tyle kremów i każdy inaczej działa na różne dzieci. Z początku stosowałam oliwkę, ale szybko z niej zrezygnowałam. Później produkty Hipp i Nivea, ale też były takie sobie.
Awatar użytkownika
rita

Postprzez pomarancza » 28 Gru 2012, 22:57

Ja też stosowałam oliwkę, dobrze nawilża i jest chyba najbardziej znana i pospolita z takich kosmetyków, jednak minusem jest to że przez długi czas pozostawia tłusty film na skórze. Najlepsze są takie maści i kremy które się wchłaniają, najlepiej kupić coś delikatnego, antyseptycznego. Wiele jest takich kremów.
pomarancza

Postprzez wika » 29 Gru 2012, 11:33

Jeżeli chodzi o pielęgnacje dla niemowląt to sprawa jest prosta, z tego względu iż na rynku mamy jeden dobry kremik "sudocrem", który w wielu domach przynosi zadowalające skutki, nie mówiąc już o tym iż zmniejsza szansę na infekcję skórne u dzieci, wiele dyskusji już się odbyło na temat tego kremiku, w większości odbywały się one na fanpage maluszków http://www.facebook.com/maluszkowo.net?fref=ts
tablojd.pl
wika

Postprzez rita » 29 Gru 2012, 14:04

Miałam w domu próbkę sudocremu i świetnie sobie radził z poparzoną pupą. W zasadzie w dwa dni śladu już nie było.
Awatar użytkownika
rita

Postprzez bellissimo » 21 Mar 2013, 00:09

Kremu for baby od flosleku. Bez żadnych zbędnych substancji, ładny, delikatny zapach, nie podrażniają- czego chcieć więcej? ;)
bellissimo

Postprzez Zandi » 27 Kwi 2013, 10:48

jak dla mnie oliwka i również aby uniknąć ewentualnych odparzeń sudocrem :)
Awatar użytkownika
Zandi

Miejscowość: Piła

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości