Krem do cery tłustej

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Krem do cery tłustej

Postprzez ditan » 05 Lut 2019, 16:23

Cera tlusta jest szczegolnie ciezka do utrzymania w czystosci. Trzeba miec dobre kosmetyki wlasnie. Do codziennego czyszczenia jej mam rzeski tonik lawenda HB. Taki mi sie sprawdza, bo jest delikatny, nie podraznia i nie wysusza skory.
ditan

Postprzez MeegZed » 27 Lut 2019, 09:17

Mi najlepiej pasują kremy od Arbonne Polska opinie o nich znalazłam w Internecie i dziewczyny, które testowały są bardzo zadowolone. Używam od niecałego roku i jestem zachwycona. Kosmetyki wysokiej jakości, w pełni wegańskie.
Potrzebujesz motywacji w walce o idealną sylwetkę? Znajdziesz je tutaj: http://moje-odchudzanie.net.pl/
Awatar użytkownika
MeegZed

Postprzez milka » 28 Lut 2019, 13:27

Niestety tłusta cera jest ciężka do prowadzenia. Czasem trzeba sięgnąć rady specjalisty. Ja teraz szukam dermatolog Ebląg w portalu Lekarz bez kolejki bo moja cera od dłuższego czasu zle wygląda. A kosmetyki nie działają. Może inaczej trzeba działać.
milka

Postprzez agatabe » 30 Lip 2019, 23:58

do cery tlustej to kup sobie cos matującego. Mi osobiscie pomaga matujacy z eveline- beauty food. w skladzie masz m.in. spiruline czy jagody goji, efekt matowienia rzeczywiscie jest, nawet jak sa duze upaly to skora nie wydziela tyle sebum co kiedys.

Image
agatabe

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości