Kosmetyki z Mimari

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Kosmetyki z Mimari

Postprzez lidia » 01 Cze 2016, 20:17

Nie mając pomysłu na prezent z okazji urodzin dla mamy przy okazji wizyty u swej kosmetyczki kupiłam mamie kosmetyki Eldan do cery dojrzałej (krem odbudowujący do codziennego stosowania jak również krem pod oczy). Każda kobieta stosuje takie rzeczy więc pomyślałam, że się jej przydadzą. Jakiś czas temu mama zagadnęła mnie o nie ponieważ bardzo jest z niech zadowolona, a kończy się jej krem i nigdzie go nie może dostać. Zaczęłam szukać informacji na ich temat. Dowiedziałam się, że są to kosmetyki włoskiej firmy, produkowane ze składników pochodzenia roślinnego wraz z połączeniem z najnowszą biotechnologią. Udało mi się znaleźć ich dystrybutora na polskim rynku, Mimari. W związku z pochlebną opinią mamy robiąc zakupy dla niej dla siebie zakupiłam krem nawilżający. Mimo, iż używam go zaledwie kilka dni muszę przyznać, ze jestem zadowolona. Lekko się go rozprowadza, i szybko się wchłania. Czuję, że skóra jest nawilżona. Zastanawiam się nad kolejnym zakupem idracal azulene serum. Czy ktoś z Was może go stosuje? Jakie są Wasze opinie odnośnie niego? Znacie te kosmetyki?
lidia

Re: Kosmetyki z Mimari

Postprzez Sabrina203 » 04 Cze 2016, 19:40

Kiedyś stosowałam teraz zmieniłam na inny, bo nie lubię ciągle używać tego samego. Zdecydowanie fajne serum, na pewno do niego wrócę. Niestety jest ono trochę drogie, ale no cóż piękna i zdrowa skóra jest tego warta. Zdecydowanie szybko się wchłania, niektóre kremu bardzo długo się trzymają na skórze,a to niestety wada w upalne dni. Nawilżenie rzeczywiście świetne, a ja mam straszne problemy z suchą skórą. Przy stosowaniu tego kremu problem zdecydowanie się zmniejszył :)
Sabrina203

Postprzez karolina_61866 » 06 Cze 2016, 18:12

Ja jestem za młoda na takie kremy ale mam włoskie mydło na trądzik i jest rewelacyjne. Moja teściowa w ogóle bardzo dużo kosmetyków stamtąd przywozi. Skoro jej odpowiadają to znaczy, że są dobre
karolina_61866

Postprzez Kozaj » 26 Wrz 2016, 20:36

karolina_61866 napisał:Ja jestem za młoda na takie kremy ale mam włoskie mydło na trądzik i jest rewelacyjne. Moja teściowa w ogóle bardzo dużo kosmetyków stamtąd przywozi. Skoro jej odpowiadają to znaczy, że są dobre

Wiesz co? Dużo dobrego słyszałam o tym toniku na trądzik http://www.lifeandmore.pl/tonik-mikrozl ... tej-skory/ Efekty rewelka. To przez to, że dociera w głąb mieszków włosowych, dlatego tak dobrze spisuje przy się wypryskach, krostkach i różnych takich.
Kozaj

Postprzez karmex » 21 Paź 2016, 20:42

też zamawiałam je z mimari dla mamy :) moja mama bardzo je lubi!
karmex

Postprzez wokip » 10 Lis 2016, 23:36

Niestety nie znam tych kosmetyków bo zazwyczaj stawiam na te drogeryjne.
Z marek, które lubię jest Eos często zaopatruję się w niego u nich http://www.jpcosmetics.pl/kategoria-pro ... do-powiek/ bo mają dość przystepne ceny.
Ogólnie to teraz szukam też jakiś nowych marek dopiero wchodzących na rynek bo owszem ulubieńców już mam jednak wiadomo każda kobieta lubi czasem jakieś zmiany. Mnie jest ona bardzo potrzebna
wokip

Postprzez renatkaaa » 20 Lis 2016, 19:29

lidia i jak po takim czasie sprawdzają się te kosmetyki? zamawiałaś coś jeszcze?
renatkaaa

Następna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość