Kosmetyki z Mimari

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Kosmetyki z Mimari

Postprzez evelajna » 29 Lis 2017, 12:32

Eldan ma bardzo dobre kosmetyki to fakt. Ja testowałam te na pierwsze zmarszczki i póki co tfu tfu opanowałam sytuację haha :) a co do mimari to wlasnie czekam na kolejne zamówienie i normalnie niecierpliwie się jak dziecko haha :) a Wy planujecie zrobić jakieś zakupy przed świętami ?
evelajna

Postprzez galaretka » 14 Gru 2017, 16:02

Nigdy o tej firmie nie słyszałam, ale z własnego doświadczenia mogę wam polecić dermokosmetyki z Dottore . Sama zdecydowałam się ostatnio zamówić na sprobowanie i decyzji w ogole nie zaluje :) Sa swietne!
galaretka

Postprzez dankalol » 15 Gru 2017, 14:08

dzięki dusia :) zerknęłam na te kosmetyki Eldan ( poczytałam tez o nich w sieci ) i udało się skompletować fajny zestaw. To co przekonało mnie najbardziej to ich naturalny skład. Jak ostatnio spojrzałam na skład pierwszego lepszego kremu w rossmanie to normalnie szok - sama chemia ;/
dankalol

Postprzez evelajna » 19 Gru 2017, 09:05

tralala zamówienie dotarło a ja mam już ochotę na kolejne :) Ale czekam jeszcze cierpliwie na wizytę Mikołaja bo podejrzewam, że też prezenty kupował dla mnie właśnie w mimari haha :)
evelajna

Postprzez dankalol » 21 Gru 2017, 09:19

ja też podpowiedziałam co nieco mikołajowi ale zobaczymy czy zrozumiał sugestię hehe :) a tak przy okazji zapytam Was ( bo widziałam, że w mimari mają je w ofercie ) czy ktoś z Was stosował już te maseczki nawilżające do dłoni z novasilk ? Cena bardzo mnie kusi ale zastanawiam się jak z ich skutecznością ?
dankalol

Postprzez evelajna » 22 Gru 2017, 06:11

Tak ja miałam już te maseczki i do dłoni i do stóp. Działają jak trzeba - nawilżają i skóra np na piętach jest miękka i taka elastyczna. Cena też fajna bo za komplet 10 par płacisz 89 zł więc wychodzi niecałe 9 zł za parę. Mi takie opakowanie starcza na około 10 tygodni.
evelajna

Postprzez justi » 09 Sty 2018, 07:40

Nie używałam tych kosmetyków jeszcze, najczęściej używam tych z bielendy, rose care, serum różane multifunkcyjne jest bardzo dobre, to idealny sposób na systematyczną pielęgnację skóry wrażliwej i delikatnej, skłonnej do podrażnień i nadwrażliwości.
justi

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości