Kosmetyki z Mimari

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Kosmetyki z Mimari

Postprzez maga » 17 Paź 2017, 10:33

Nie znam tej firmy, więc nie jestem w stanie wiele powiedzieć na jej temat, ale brzmi sensownie.
maga

Postprzez wacinkowska » 17 Paź 2017, 13:17

Moja kolezanka korzystala z ich kosmetykow i narzekala na czeste wysypki.
...
wacinkowska

Miejscowość: Bydgoszcz

Postprzez dusia » 23 Paź 2017, 10:18

Ja pracuję na kosmetykach kupowanych w mimari i jestem zadowolona z ich skuteczności ( klientki też nie narzekają ;p ). Ostatnio furorę robi sorbet limonkowy do stóp ( sam zapach świetny i taki świeży ). Poza tym odpowiednie stężenie mocznika fajnie zmiękcza skórę do zabiegów.
dusia

Postprzez dankalol » 21 Lis 2017, 14:19

Wiecie co tak się zastanawiam właśnie nad prezentami świątecznymi dla żeńskiej części rodziny i może kupiłabym im jakieś fajne produkty w mimari bo te z drogerii już mają :) Możecie polecić coś konkretnego ? Albo kosmetyk albo jakiś sprzęt taki do użytku domowego :) Z góry dzięki :)
dankalol

Postprzez dusia » 21 Lis 2017, 14:39

dankalol no ja bym piszczała z radości jakbym dostała kilka rzeczy z ich oferty haha :) Nawet listę bym sporządziła, żeby mikołaj nie miał żadnych wątpliwości :) A tak serio to możesz kupić saunę do twarzy z Beurera ( używam już rok i jest super ). Pozbyłam się problemu dokuczliwych zaskórników, cena też jest rozsądna ( w tej chwili 129 zł ).
dusia

Postprzez dankalol » 23 Lis 2017, 07:31

No to chyba jeden problem mam już rozwiązany haha :) Mam nastoletnią siostrę, która wiecznie narzeka na zły stan swojej cery - na zaskórniki właśnie itd więc taka sauna to niezły pomysł - dzięki dusia :) no i cena nie powala - do użytku domowego w sam raz. A coś dla starszej i dojrzałej kobiety po 50 ?
dankalol

Postprzez dusia » 23 Lis 2017, 07:53

zerknij sobie na markę Eldan - moja mama używa od nich kremu na dzień i na noc właśnie dla cery z problemem zmarszczek. Używa ich regularnie od kilku miesięcy i efekty są już widoczne - ale wiadomo to dobra marka :) Ceny za kosmetyki rozsądne więc może uda się skompletować taki zestaw na dzień i na noc :)
dusia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości