Kosmetyki naturalne

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Kosmetyki naturalne

Postprzez Szefowaa » 20 Paź 2017, 18:35

Jak szukacie takich naturalnych, bio kosmetyków to zerknijcie sobie tutaj - http://www.ilovebio.com.pl/6-bio-kosmetyki . Ja uważam, że zawsze trzeba wybierać takie naturalne kosmetyki, bo nakładać na siebie chemię to nic dobrego. A aktualnie na rynku jest naprawdę wiele kosmetyków wartych uwagi. Zawsze warto czytać to, co jest napisane na etykietce, dokładny skład kosmetyków itd. Nic nie stracimy, ale przynajmniej wiadomo wtedy co się kupuje.
Szefowaa

Postprzez Lagenko » 02 Lis 2017, 11:51

Grunt aby wybrać faktycznie sprawdzone i godne zaufania kosmetyki na których będziemy bazować, co sądzicie o tych z dodatkiem kolagenu, ściśle Colway? Na naszej stronie znajdziecie szeroki wybór, warto zerknąć :)
Lagenko

Postprzez Oleksandra » 17 Lis 2017, 09:28

Ja tam kosmetyki naturalne kupuje z https://www.naturativ.pl/ . Na tej stronie można znaleźć kosmetyki marki Naturativ jest to producent polskich, naturalnych, certyfikowanych kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy oraz jest jeszcze oficjalnym dystrybutorem certyfikowanych, mineralnych kosmetyków do makijażu ZUII Organic w Polsce. Do tych kosmetyków przekonało mnie kilka rzeczy. Po pierwsze certyfikaty, które te kosmetyki posiadają. Wiem jak trudne jest aby kosmetyk taki certyfikat dostał. Wiele producentów może mówić, że ma naturalne kosmetyki, ale jak nie posiada odpowiednich certyfikatów, które to potwierdzają, to znaczy, że kosmetyk wcale nie jest naturalny. A przynajmniej nie spełnia norm, które takie kosmetyki muszą spełniać. A są one dość restrykcyjne. Po drugie jest to polska firma, a wspieranie polskich przedsiębiorstw mi odpowiada. Po trzecie trochę czytałam o założycielce tej firmy i robi ona to z pasją, a najbardziej mnie urzekło to, że jest to zwykła kobieta, która chciała coś zmienić w swoim życiu, a do tego chciała się podzielić także swoją pasją.
Oleksandra

Postprzez Lilay.pl » 19 Lis 2017, 09:52

Jeżeli chodzi o naturalne, sprawdzone kosmetyki do codziennej pielęgnacji, to warto zerknąć także na nasza stronę, gdzie znajdziecie ich szeroki wybór :)
Lilay.pl

Postprzez warnna » 22 Lis 2017, 14:00

ja z naturalnych kosmetyków stosuję peelng kawą, czasem też kupuję glinki i algi w suchej postaci które stosuję na twarz i ciało
warnna

Postprzez molly » 25 Lis 2017, 19:58

Jeśli chodzi o kosmetyki naturalne to ten producent http://freshandnatural.pl/pl/produkty/ jest moim zdaniem najlepszy, ich produkty są nie tylko skuteczne, ale i w pełni ekologiczne. Nie zawierają silikonów, parabenów, SLS ani sztucznych barwników. Kosmetyki nie są również testowane na zwierzętach.
molly

Postprzez Herbia_pl » 26 Lis 2017, 11:16

Generalnie warto szukać naturalnych kosmetyków ja i suplementów diety w sklepach internetowych, gdzie jest ich szeroki wybór i niższe ceny, zerknijcie do nas, chętnie pomożemy :)
Herbia_pl

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości