Kosmetyki indyjskie

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Kosmetyki indyjskie

Postprzez Papatka » 03 Lis 2017, 08:31

Nasza firma Papatka, od początku istnieniaspecjalizuje się w sprzedaży kosmetyków. Posiadamy stronę internetową z najbogatsząofertą kosmetyków naturalnych. Papatka.pl to firma o dużym doświadczeniu. Nasza oferta obejmuje kosmetyki indyjskie, którę wyróżniają się najlepszą jakością wykoonania.Zachęcamy Państwa do zakupu towarów i kontaktu z nami.
Papatka

Re: Kosmetyki indyjskie

Postprzez Herbia_pl » 10 Lis 2017, 12:42

Akurat nigdy nie miałam styczności z tymi kosmetykami, więc trudno jest mi się wypowiedzieć co do ich jakości, możecie podać szczegóły oraz opinie? Im będzie ich więcej tym lepiej.
Herbia_pl

Postprzez Kluseczka0 » 18 Lis 2017, 22:15

Nie słyszałam o indyjskich ale na pewno o nich poczytam :) ja teraz zwracam sporą uwagę na składy, ogólnie przerzuciłam się na kosmetyki mineralne, mam takie fajne cienie do powiek Alilla, są hipoalergiczne ale przede wszystkim zaskoczyła mnie ich trwałość ale podobno mają jakieś minerały które przyczepność zwiekszają
Kluseczka0

Postprzez Lilay.pl » 19 Lis 2017, 09:49

Ja podobnie, także nie miałam okazji się z nimi spotkać, więc chętnie poczytam coś więcej w tym opinie osób które już ich używały. Jeżeli szukacie dobrych i skutecznych kosmetyków to zerknijcie również do nas :)
Lilay.pl

Postprzez kejti83 » 06 Kwi 2018, 11:02

Nie znam tych kosmetyków, ale słyszałam o nowym ciekawym antyperspirancie magnezowym, Zechsal, słyszał ktoś? W składzie ma tylko naturalne składniki - chlorek sodu, mentol, bez aluminium czy innych sztucznych dodatków. Jego zapach bierze się właśnie z tego mentolu. Tutaj można go kupić http://zechsal.pl/. Idzie lato więc myślę, że warto się zainteresować :)
kejti83

Postprzez galaretka » 28 Kwi 2018, 07:01

A tam, są świetne polskie kosmetyki. Nawet te naturalne jak na przyklad https://kontigo.com.pl/marki/sylveco.html :) lepiej zamawiać te "nasze" i jeszcze taniej to wychodzi
galaretka

Postprzez sanqi » 23 Lis 2018, 11:57

Dziewczyny, jak przedłuzacie włoski, to polecam Wam też włosy indyjskie. Kobiety z Indii wiedzą jak dbać o włosy,nie bez powodu mają je takie piękne i długie. Niestety to też kwestia genów :)
sanqi

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości