Kosmetyczka

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Kosmetyczka

Postprzez NaturaBio.com.pl » 31 Sty 2019, 09:36

Ja także uważam, że warto raz na jakiś czas skorzystać z usług kosmetyczki i wybrać się do dobrego salonu na kilka zabiegów. Zawsze jest to dodatkowa forma pielęgnacji skóry i relaks dla naszego ciała oraz duszy :)
NaturaBio.com.pl

Postprzez ditan » 13 Mar 2019, 23:03

Zabiegi u kosmetyczki na pewno nam pomogą zadbać o swoje ciało. Kosmetykami jednak nie uda się nam tak dobrze oczyszczać twarzy, czy modelować sylwetki. Wiem, że salon kosmetyczny kraków ma bogatą ofertę takich zabiegów.
ditan

Postprzez emilka66 » 22 Mar 2019, 11:13

Jeśli szukacie profesjonalnego salonu kosmetycznego w Zielonej Gorze to ja polecam Wam ten http://manicureexpress.pl mieści się on w Galerii Focus . Korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona, robią pazurki profesjonalnie , bardzo dobrze się trzymają . Ceny także mają bardzo dobre , teraz nawet można skorzystać z promocji na manicure hybrydowy .
emilka66

Postprzez potomek » 24 Mar 2019, 14:07

Salon kosmetyczny to dośc dochodowy interes. Moja żona tez begała do kosmetyczki, az zdecydowała porobić kursy i sama się tym zająć. Razem z koleżanką ktora w tej branży pracuje od nastu lat , mają zamiar otworzyć własny salon. Znalazłem dla nich ofertę https://activeshop.com.pl/ Wyposażenie do salonu, a zobaczcie na ceny. Myślę ze korzystając z tej oferty sporo zaoszczędzą, bo ceny sa promocyjne.
potomek

Postprzez olamola » 04 Kwi 2019, 18:15

myślę, że każda z nas ma takie swoje ulubione miejsce :) ja regularnie odwiedzam krakowską klinikę Belize. Bardzo rozbudowana oferta, super obsługa, przyjemny wystrój i bardzo komfortowe warunki. Cenowo też bardzo okej :) Robiłam u nich makijaż permanentny brwi i regularnie chodze na zabiegi pielęgnacyjne na twarz i do piwnego spa :)
olamola

Postprzez dankalol » 09 Kwi 2019, 09:21

olamola ja też mam makijaż permanetny - fajna sprawa :) i zgadzam się z tym, że warto wybrac doświadczoną linergistkę tak by efekt był naturalny i nie przerysowany. Moim takim guru w tej kwestii jest na pewno Dominika Kossakowska z salonu jest pięknie ( ale to Warszawa). Ma doświadczenie, wiedze i to coś co sprawia, że człowiek się zachwyca jej pracami :)
dankalol

Postprzez ja88 » 16 Kwi 2019, 08:16

Ja też chce udac sie do kosmetyczki mam na oku salon jakim jest https://www.royalbeautyclinic.pl/oferta ... heer-duet/ musze iść wkońcu na laserową depilacje, słyszałam że po kilku zabiegach włosy przestają odrastać. Czy to prawda? za odpowiedzi będę bardzo wdzięczna.
ja88

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość