Kosmetyczka

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Kosmetyczka

Postprzez Daffy » 20 Paź 2018, 14:53

Nie mam jakiejś swojej ulubionej, staram się nie przyzwyczajać, uzależniać :) Kiedy potrzebuję się wybrać do kosmetyczki korzystam z wyszukiwarki https://www.moment.pl/ Proste i łatwe w użyciu. Znajduje zarówno w okolicy mego miejsca zamieszkania, jak i na wyjazdach typu wakacje, czy delegacja, gdzie bywa nagła potrzeba znalezienia kosmetyczki lub fryzjera :)
Daffy

Postprzez ja88 » 24 Paź 2018, 10:58

Ja jakiś czas temu byłam u kosmetyczki w salonie jakim jest Madame Art, i muszę przyznać że byłam bardzo zadowolona z jakości wykonanej usługi, Panie które wykonywały dla mnie makijaż permanentny bardzo dobrze się spisały, Byłam w dosłownym szoku jak zobaczyłam sie w lustrze :) bardzo polecam tym bardziej ze ceny za usługi są bardzo okazyjne.
ja88

Postprzez ditan » 30 Paź 2018, 12:14

A jakich kosmetykow uzywacie na co dzien? Macie ich duzo? Dla mnie kosmetyki sa bardzo wazne, by odpowiednio dbac o stan swojej skory. Teraz uzywam azjatyckich kosmetykow Skin79 i jestem zadowolona. Dobrze, ze je kupilam.
ditan

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości