Jutro fitness , dziś dobry masaż!

Tutaj możesz polecić /zareklamować ofertę gabinetu urody, studia odnowy, salonu fryzjerskiego itp.
!!! Tylko oferta powiązana z tematycznie z forum !!!

Jutro fitness , dziś dobry masaż!

Postprzez green-UP » 14 Lis 2011, 18:00

Witam serdecznie! Właśnie wróciłam od mojego rehabilitanta, który serwuje mi masę odprężających masaży. Dla kobietek mieszkających w okolicach Trójmiasta polecam gabinet Zaglaniczny we Wrzeszczu, cudotwórca! ;)))) A Wy jakie macie pomysły na jesienny rozruch ?
green-UP

Re: Jutro fitness , dziś dobry masaż!

Postprzez Joasia » 15 Lis 2011, 09:20

Powiadasz we Wrzeszczu, może się wybiorę, ma stronę www(kontakt, oferta) ten masażysta?
Ja ostatnio kupiłam piłkę do ćwiczeń średnica 70 cm. i ćwiczę w domu sama, ma taki zestaw z internetu polecam wszystkim, szczególnie tym co mają siedzącą pracę.
Ptaki uskrzydlają nasz wzrok
Awatar użytkownika
Joasia

Miejscowość: 3miasto

Postprzez green-UP » 15 Lis 2011, 20:25

A do czego ta piłka konkretnie? Tj. jakie partie mięśni można ćwiczyć ? Ja dziś miałam iść na zajęcia, trochę się poruszać, ale biorytm nie ten ;(
Siedzę w domu i kuruję się ziołami. Proszę bardzo tu stronka : www.fizjo.com.pl , zajrzyj sobie, są wszystkie informacje:)
green-UP

Postprzez Joasia » 15 Lis 2011, 22:50

Piłka jest dobra do wielu rzeczy nawet w domu siedzę przy komputerze na piłce(mięśnie pleców wtedy pracują i jest wzmocniony kręgosłup - łapiesz równowagę :) ), ja generalnie wzmacniam ćwiczeniami plecy różne partie, pośladki, brzuch, uda, łydki.
Ptaki uskrzydlają nasz wzrok
Awatar użytkownika
Joasia

Miejscowość: 3miasto

Postprzez kelly.wis » 09 Gru 2011, 16:55

też słyszałam o tym terapeucie, jak tak chwalicie to wybiorę się, chyba wiem nawet który to gabinet, jak się wychodzi z Skmki głównymi drzwiami to widać napis od razu... pozdrawiam dziewczęta
kelly.wis

Postprzez dama pik » 17 Lip 2017, 10:12

A tak z nieco beczki - czy ktoś zastanawiał się nad zrobieniem kursu masażu? Pytam, bo znalazłam ofertę zajęć grupowych w tej szkole: http://www.szkolamasazu.com . Do wyboru są różne techniki - od masaży orientalnych, po takie wykorzystywane w kosmetyce aż do stosowanych w nowoczesnej fizjoterapii. Myślę, że taka umiejętność może się później bardzo przydać Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to polecam tę szkołę!
dama pik

Wróć do Gabinety urody, studia urody, salony fryzjerskie, itp.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości