jakies specjalistyczne zabiegi na stopy??

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

jakies specjalistyczne zabiegi na stopy??

Postprzez ataneross » 09 Wrz 2015, 14:17

czesc, mam do was pytanie. mimo, ze staram sie jako tako dbac o moje stopy (peelingi, kremy etc) to jednak cały czas cos jest z nimi nie tak - a to odcisk, a to strasznie zrogowaciala skora, a to jakis wrastajacy paznokiec… czy jest jakis sposob zeby sie takich problmow pozbyc? jakis zabieg u specjalisty, cos, co trzeba robic w domu oprocz takiej standardowej pielegnacji?
ataneross

Re: jakies specjalistyczne zabiegi na stopy??

Postprzez PodgórskiDomUrody » 10 Wrz 2015, 09:01

To dziwne, że mimo pielęgnacji jaką jak piszesz stosujesz masz takie problemy. Powinnaś zgłosić się do podologa na konsultację - może po prostu pielęgnujesz stopy nieprawidłowo. Warto co jakiś czas poddać się podstawowemu zabiegowi podologicznemu - zapobiega on pojawianiu się zmian patologicznych w ich obrębie.
Ekspert firmy Podgórski Dom Urody - www.podgorskidomurody.pl/
PodgórskiDomUrody

Postprzez ataneross » 11 Wrz 2015, 11:39

a co sie podczas takiego zabiegu robi?
ataneross

Postprzez Jacqueline » 14 Wrz 2015, 10:38

A może te problemy są winą złego obuwia?
Jacqueline

Postprzez PodgórskiDomUrody » 14 Wrz 2015, 12:19

Przede wszystkim podolog najpierw sprawdza stan stóp pod kątem niepokojących zmian. Doradzi Ci w razie potrzeby, jak o nie zadbać, jakie środki pielęgnacyjne czy preparaty warto stosować w Twoim przypadku w domu. Następnie przejdzie do właściwego zabiegu pielęgnacyjnego, podczas którego obetnie i oszlifuje Twoje paznokcie, usunie naturalne, niepatologiczne zrogowacenia i wmasuje najodpowiedniejszy dla Ciebie preparat pielęgnacyjny. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda to u nas, na tej stronie znajdziesz filmik z nagraniem: http://www.podgorskidomurody.pl/podstaw ... ologiczny/ Jeśli masz jeszcze jakieś pytania - z chęcią odpowiem!
Ekspert firmy Podgórski Dom Urody - www.podgorskidomurody.pl/
PodgórskiDomUrody

Postprzez shanda93 » 22 Wrz 2015, 11:57

Idź do lekarza jeśli masz takie problemy, zazwyczaj stopy są bardzo mało uciążliwe w pielęgnacji, ja swoje moczę w wodze i ścieram naskórek pumeksem
Najładniejsze kartki świąteczne jakie można znaleźć!
shanda93

Postprzez Edka » 25 Wrz 2015, 10:01

Ja większość zabiegów wykonuję w domu. A na specjalistyczny zabieg najchętniej poszłabym na masaż;-)
Edka

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości