jakies specjalistyczne zabiegi na stopy??

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: jakies specjalistyczne zabiegi na stopy??

Postprzez jusiaa » 23 Gru 2015, 10:09

Zgadzam się...mnie też się marzy taki profesjonalny masaż. Zobacz tu chyba mają coś takiego w ofercie spa.
jusiaa

Postprzez babbel » 04 Sty 2016, 16:55

Dziewczyny a jak sobie poradzić z kurzajki stóp ? Znacie może jakieś sprawdzone sposoby? Obojętnie czy domowe, czy profesjonalne zabiegi? Szukam po prostu czegoś skutecznego, bo jest to problem dla mnie dosyć drażliwy i krępujący :( Może polecicie jakiś preparat, maść etc.?
babbel

Postprzez monika.kow79 » 29 Sty 2016, 10:20

Warto od czasu do czasu skorzystać z zabiegu w profesjonalnym salonie. Bardzo fajne i ciekawe zabiegi oferuje salon JMagia w Lublinie. Warto z takiego skorzystać, szczególnie teraz przygotowując się do lata . Żadne zabiegi domowe nie zastąpią takiego wykonanego w profesjonalnym salonie, dlatego czasami warto coś takiego sobie zafundować.
monika.kow79

Postprzez Sylwianaa » 12 Kwi 2016, 19:38

Ja czasem chodzę na pedicure :) Czytałam też, że na stopy bardzo dobry jest masaż. Zastanawiam się, czy taki masaż tajski http://maythai.pl/ też można zrobić na stopy? Mi by się takie cos bardzo przydało bo mam stojąca pracę i czasem to mi nogi odpadają....
Sylwianaa

Postprzez greenfairy » 13 Kwi 2016, 14:31

Może wybierz się do podologa? Ja przyznaję, że moje problemy to wiecznie szorstkie pięty :) walczę pumeksem i kremem nawilżającym oraz odciski - ale to moja uroda :) więc kupuję odpowiednie buty :) Może twoje stopy potrzebują porządnego pedicure :) wiem, że są specjalne maseczki na stopy... no najlepiej wybrać się do kosmetyczki i porozmawiać :) Bo lato się zbliża!
Love of beauty is taste. The creation of beauty is art. - Ralph Waldo Emerson
Anna Pikura - ekskluzywne biokosmetyki i kliniki urody
Awatar użytkownika
greenfairy

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Kozaj » 31 Maj 2016, 14:51

Też sądzę, że to działa dla podologa. Sama u takowego byłam ze swoimi stopami, a konkretnie w gabinecie podologicznym Satin w Warszawie. Teraz mam stopy jak marzenie :P
Kozaj

Postprzez Apluszka » 28 Cze 2016, 02:58

Proponuję używać soli do kąpieli stóp z rozmarynem i miętą http://freshandnatural.pl/glowna/odswie ... em-i-mieta Miewałam bardzo opuchnięte stopy, nieraz z podrażnieniami i takie domowe spa przynosiło super efekty i upragnioną ulgę. Na masażu stóp jeszcze nigdy nie byłam, może się kiedyś wybiorę.
Apluszka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości