jakies specjalistyczne zabiegi na stopy??

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: jakies specjalistyczne zabiegi na stopy??

Postprzez sylwia22 » 11 Cze 2018, 16:20

Jednym z popularnych zabiegów na stopy jest zabieg na wrastające paznokcie i plastykę wałów okołopaznokciowych, mowa o czymś takim http://foot-med.pl/zabiegi-podologiczne ... -leczenie/ Sama się nad tym zastanawiam, bo nie do końca mogę dokłądnie obciąć paznokcie, które mi wrastają i czasami jest to dość bolesny proces, ale wiem że jest to do wyleczenia.
sylwia22

Postprzez koniowa » 02 Lip 2018, 17:39

Stopy jak każda inna część naszego ciała powinna być odpowiednio zadbana. Wiadomo, że pomalowane paznokcie, wycięte wszelkie skórki i gładka pięta. A tak robię a dodatkowo jak smaruję całe ciało balsamem Cetaphil MD Dermoprotektor https://www.cetaphil.pl/107/cetaphil-md-dermoprotektor/, dzięki czemu są delikatne i nie mam problemu ich pokazywać światu
koniowa

Postprzez lusia » 04 Lip 2018, 13:21

Najróżniejsze zabiegi specjalistyczne można sobie zrobić na własną rękę. Jeśli chodzi akurat o stopy to ja używam skarpetek złuszczających Epilfeet byOlie i jestem z nich bardzo zadowolona. Na stronie http://www.byolie.com poczytacie na ten temat trochę więcej. Moim zdaniem warto się zainteresować bo to bardzo bezpieczny i wygodny produkt.
lusia

Postprzez Finezjaq323 » 08 Lip 2018, 19:52

Regularna pielęgnacja w zupełności wystarczy, mówię Wam. Od Hildegard Braukmann mają super nagietkowy krem do stóp. Do tego 2 razy w tygodniu kąpiel brzozowa do stóp i zobaczcie, że zadne inne specjalistyczne zabiegi nie beda potrzebne, trzeba jednak serio regularnie dbac o stopy.
Finezjaq323

Postprzez Pemodelan » 11 Lip 2018, 09:07

Akurat jeżeli chodzi o specjalistyczne zabiegi mające na celu pielęgnację stóp, zapraszamy do naszego Studia Zdrowego Ciała Pemodelan W Warszawie, wszystkie szczegóły znajdziecie na naszej stronie :)
Pemodelan- zabiegi holistyczne Warszawa.
Pemodelan

Postprzez roleczka » 19 Lip 2018, 10:25

Ja swoim stopom serwuję peelingi, kąpiele w soli z dodatkiem różnych kwiatów albo olejków eterycznych, nakładanie kremu i od czasu do czasu masaż albo manicure u kosmetyczki. Wydaje mi się, że to wystarczająca pielęgnacja :)
roleczka

Postprzez Alexa555 » 24 Lip 2018, 09:26

Bardzo długo walczyłam z bólem kręgosłupa i odwiedzałam wielu doktorów dopóki nie usłyszałam od mojej przyjaciółki o istnieniu zawodowego masażysty, który naprawdę świadczy nadzwyczaj profesjonalne usługi. Teraz mogę zakomunikować, że ból odszedł a ja cieszę się prawidłowym zdrowiem. Rekomenduję rehamobile.pl.
Alexa555

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości