Jakie sukienki lubicie nosić?

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Jakie sukienki lubicie nosić?

Postprzez Domka » 17 Cze 2018, 11:43

Witam was kochane dziewczyny, jestem okrągłą dwudziestolatką mieszkam w Warszawie. Mam problem - nigdzie nie mogę dostać sukienki w moim rozmiarze?! Jestem załamana bo szukam sukienki na wesele i może ktoś doradzi na którą się zdecydować w tym sklepie https://www.extralargeshop.pl/pl/blog/D ... na-lato/38 bo spodobały mi się letnie sukienki dla puszystych.
Domka

Postprzez PKornik » 20 Cze 2018, 12:58

PKornik

Postprzez maksowa » 29 Cze 2018, 07:30

Ja zawsze mam problem z odpowiednim dobraniem sukienki na specjalne okazje. Nie wiem, jak formalna powinna być w jakiej sytuacji lub czy są jakiekolwiek zasady dotyczące dozwolonych kolorów czy krojów. W przyszłym tygodniu wybieram się na biznesową kolację z szefem mojego szefa - czy czerwona, rozkloszowana sukienka to będzie przesada? Chcę wyglądać na pewną siebie.
maksowa

Postprzez sanqi » 29 Cze 2018, 09:17

Markowe |:) Ale naprawdę markowe, nie New Yorker, tylko bardziej Patrizia Peppe :) albo Liu-Jo :)
sanqi

Postprzez maksowa » 04 Lip 2018, 14:46

Ja najbardziej lubię nosić seksowne letnie sukienki. To moje ulubione stylizacje w okresie wakacji, bo przynajmniej nie jest mi aż tak bardzo gorąco. Do tego wybieram zazwyczaj delikatne sandałki na obcasie lub sportowe tenisówki. Stylowo, wygodnie, a i płeć przeciwna często podąża za mną wzrokiem :)
maksowa

Postprzez mando » 15 Lip 2018, 20:20

bawełna. len, na lato obowiązkowo muszą być zwiewne, lekkie. Ostatnio urzekł mnie styl boho i tego bym się trzymała, ewentualnie jakieś azteckie- etniczne elementy :twisted:
mando

Postprzez betina0 » 16 Lip 2018, 09:53

Ja uwielbiam lekkie letnie sukienki maxi :D Jeszcze jakiś czas temu nie przepadałam za takimi za kolano, ale dziś uważam, ze są super. Tylko oczywiście trzeba wybrać swój fason, bo nie każdy będzie dobry dla niezbyt wysokich dziewczyn takich jak ja
betina0

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości