Jakie polecacie sklepy z meblami?

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Jakie polecacie sklepy z meblami?

Postprzez Wojteqq » 17 Lis 2017, 13:44

Wszystko zależy, jakie potrzebujesz meble ja ostatnio korzystałem z usług producenta Meblik https://www.meblik.pl/dywany/. Potrzebowałem nowego dywanu do pokoju dziecka i byłem bardzo zadowolony z jakości produktu. Firma ma dodatkowo wiele zestawów meblowych, biurek, łóżek, szafek oraz półek. Jeśli ktoś nie ma pomysłu na aranżację pokoju dla dziecka, to zdecydowanie polecam sprawdzić ofertę tej firmy.
Wojteqq

Postprzez motylka » 17 Lis 2017, 14:50

IKEA ;)
motylka

Postprzez Szefowaa » 21 Lis 2017, 22:30

Sklepu konkretnego nie polecę, ale producenta już mogę. Zerknijcie sobie na meble jafra. Ja lubię takie porządne, eleganckie i stylowe meble. No ale wiadomo, że to kwestia gustu. Jednak jeżeli i Wam się spodobają, to zaznaczę też, że ich jakość jest naprawdę świetna, to nie są meble z sieciówki, więc warto.
Szefowaa

Postprzez warnna » 22 Lis 2017, 13:45

wszystko zależy od budżetu. Wiadomo Ikea najtańsza ale czasem warto zainwestować i zamówić u dobrego stolarza cos
warnna

Postprzez Szefowaa » 26 Lis 2017, 12:04

Jak interesują Was nowoczesne meble kuchenne to polecam zerknąć na sklep Eco Lupus. Mają naprawdę duży wybór gotowych zestawów meblowych do kuchni. Jest w czym przebierać.
Szefowaa

Postprzez dama pik » 27 Lis 2017, 11:27

Polecam włoska firmę Giorgio Casa, bo to rodzinna fabryka mebli, która od ponad 40 lat produkuje meble z naturalnego drewna do salonu, jadalni czy sypialni. sprawdź tutaj ich propozycje ale to ponadczasowy klasyczny styl. Mnie zachwycił swoją jakością. Na pewno znajdziesz tam coś do swojego domu!
dama pik

Postprzez wiola438 » 28 Lis 2017, 18:39

Jeśli chodzi o zestawy wypoczynkowe to tutaj https://www.promyk-meble.pl/?pl_komplety-wypoczynkowe,37 warto rzucić okiem. Zresztą na inne meble też. Mają duży wybór. Zanim zdecydujemy się na konkretne modele warto wcześniej zaplanować sobie jak będzie wyglądało nasze wnętrze i w jakim będzie stylu.
wiola438

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości