jakie ćwiczenia na bieżni?

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

jakie ćwiczenia na bieżni?

Postprzez gabrielaa70 » 06 Wrz 2017, 10:36

Juz od dawna planuje kupic sobie bieznie do domu i chyba czas powaznie sie za to zabrac. Czasu na jogging coraz mniej, bo zmieniłam niedawno prace i jest bardziej angazująca po godzinach więc taka bieznia na miejscu bedzie jak znalazł. Juz sie zdecydowałam na elektryczna, nie wiem jaki konkretnie model ale to w drugiej kolejnosci wybiore. Najpierw chciałabym sie zapytac o cwiczenia na tej biezni. Da sie je w ogole jakos urozmaicic cobym sie za szybko nie znudziła? Nigdy wczesniej nie korzystałam a tak sie nakręciłam…
gabrielaa70

Re: jakie ćwiczenia na bieżni?

Postprzez michalina » 07 Wrz 2017, 09:47

Masz rózne programy, wolniejsze, szybsze, z górki, pod górke. tzn zależy od modelu ale te bardziej zaawansowane własnie mają duzy wybór.
michalina

Postprzez alta » 08 Wrz 2017, 15:15

Na lepszych sprzętach są specjalne tryby w zależności od partii ciała, na które chcemy oddziaływać.
alta

Postprzez dankalol » 12 Wrz 2017, 12:47

Dużego wyboru ćwiczeń na bieżni nie ma, nie każdy też lubi biegać, ale za to efekty są bardzo zauważalne. Sama od roku korzystam na siłowni głównie z bieżni. Wystarczy dobra muzyka, na przykład http://fm.tuba.pl/artysta/Adele a motywacja do biegania sama przychodzi. Poza tym to oczywiście świetny sposób na odstresowanie.
dankalol

Postprzez Ania_ABCfitness » 14 Wrz 2017, 14:38

Trening na bieżni wcale nie musi być nudny. Istnieje wiele sposobów na jego urozmaicenie. Słusznie, że zwracasz na to uwagę jeszcze przed zakupem. Warto wybrać model, który spełni Twoje oczekiwania i da szerokie możliwości treningowe, np. pozwoli na bieg pod górkę. Jeśli chodzi o sam trening, nie powinien on być przeprowadzany jednostajnym tempem, bo nie dość, że sprzyja monotonii, to wcale nie przynosi najlepszych rezultatów. Dużo lepiej stosować interwały: zacząć od marszu lub truchtu, stopniowo zwiększyć tempo aż do sprintu i znowu zwolnić w celu wyciszenia organizmu. Dokładny, przykładowy plan takiego treningu prezentujemy na naszym blogu: https://www.abcfitness.pl/zastanawiasz- ... -domu-ba15. Znajdziesz tam też kilka wskazówek cennych przy zakupie bieżni. W razie pytań zapraszam do kontaktu.
Ekspert sklepu ABCfitness
http://www.abcfitness.pl
Ania_ABCfitness

Postprzez tori » 14 Wrz 2017, 14:58

Nie lubię za bardzo biegać na bieżni. Moim zdaniem nic nie zastąpi prawdziwego biegania.
tori

Postprzez radzesobie » 18 Wrz 2017, 13:12

No i zawsze mozesz wsadzic słuchawki w uszy i lepiej sie biega. Jak dudni jakas motywująca nuta to samo sie leci :D tylko pewna jestes ze chcesz elektryczną? na magnetycznej tez sie da robic interwały i biec pod róznym kątem a tyle tansza jest
radzesobie

Następna

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości