Jaki wózek dla dziecka?

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Jaki wózek dla dziecka?

Postprzez margolcia21 » 26 Lis 2018, 00:36

Hej kochane, za kilka miesiecy czeka mnie porod i powoli kompletuje wyprawke. Najtrudniej jest mi wybrac wozeczek, bo w sklepach wybor jest ogromny. Powiedzcie mi prosze jak kupic ten wlasciwy, na co zwracac uwage przy zakupie?? Z gory dzieki za podpowiedzi
margolcia21

Re: Jaki wózek dla dziecka?

Postprzez julka » 28 Lis 2018, 13:55

hmm ja sugerowalam sie cena (mialam ograniczony budzet) i jakoscia kol, stelaza. jak masz slaby stelaz czy kiepskie kola to spacery beda udreka... warto na to spojrzec, zwlaszcza jesli nie mieszkasz w miescie i spacerowac bedziesz po trudniejszym terenie
julka

Postprzez majakorczynska » 30 Lis 2018, 00:03

wiesz co, mieszkam na wsi i z tego wzgledu szukalam czegos stabilnego i mocnego. padlo na riko naturo, nie zaluje. zobacz na necie jak wyglada. dla mnie taki minimalistyczny klasyczny wozeczek. przede wszystkim kola sa solidne i stabilnie sie nim jezdzi.
majakorczynska

Postprzez promykslonca » 03 Gru 2018, 00:47

Racja, wozkow teraz jest naprawde duzo i jak ktos zostaje rodzicem po raz pierwszy to moze dostac oczopląsow w sklepie :D akurat polecane tutaj RIKO to dobra marka. Produkuja solidne wozki o mocnych kolach, stabilnym stelazu, a to jednak przesadza o jakosci wozka :)
promykslonca

Postprzez dusia » 04 Gru 2018, 16:13

To prawda że wybranie wózka dla naszego malucha nie łatwą decyzją bo wybór jest przeogromny . My zdecydowaliśmy się na wózek passo marki EuroCart model Passo . Wózek posiada przestronną i wygodną gondolę z regulowanym materacykiem oraz funkcją bujania. Do tego pojemny koszyki , świetny wygląd i dobrze się go prowadzi.
dusia

Postprzez pusheen25 » 09 Gru 2018, 18:23

Z riko mamy wozeczek sigma i chyba lepiej trafic nie moglismy ;) Solidny, z duza gondolka, ma mocne i dobrze zamortyzowane kola, wiec bez wzgledu na pogode czy teren swobodnie sie nim spaceruje. A jesli chodzi o cene to najlepiej w necie poszukac najtanszej oferty.
pusheen25

Postprzez Benwild.pl » 11 Gru 2018, 13:13

Przede wszystkim powinien być wygodny i praktyczny. Najlepiej z opcją rozłożenia do pozycji leżącej, żeby maluch mógł wygodnie odpocząć, pałąkiem zabezpieczającym, szeroką budką chroniącą przed słońcem czy osłonkami od wiatru. Ważne są także jego gabaryty, w końcu to my jako rodzice będziemy wnosić go na 4 piętro czy upychać w bagażniku ;) Warto przyjrzeć się kilku modelom, przymierzyć do nich dziecko i wtedy podjąć decyzję.
Benwild.pl

Następna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości