Jaki wózek 3w1?

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Jaki wózek 3w1?

Postprzez rihanna » 19 Mar 2018, 21:03

madzia09 napisał:A ja widziałam riko naturo ECCO, to ta sama marka, o której piszecie? Czym to się właściwie różni? Zastanawam się nad kupnem wózka i rozważam model przez was polecany.

Model Ecco na pewno jest częściowo obszyty ekoskórą. Moim zdaniem to też fajnie wygląda, wózek nadal ma zachowane podstawowe przydatne funkcje, tak samo jak podstawowy model- Riko Naturo. To już kwestia gustu, który wybierzesz. Oba mają świetną jakość.
rihanna

Postprzez julka » 21 Mar 2018, 15:28

Ten model ecco tez mi sie podoba, ekoskóra ladnie wyglada, jak z jej czyszczeniem? Czy nie brudzi sie za szybko?
julka

Postprzez rihanna » 21 Mar 2018, 15:45

julka napisał:Ten model ecco tez mi sie podoba, ekoskóra ladnie wyglada, jak z jej czyszczeniem? Czy nie brudzi sie za szybko?

Ja co prawda mam model Naturo, czyli bez ekoskóry, ale wydaje mi się, że nie ma tego materiału aż tyle, żeby miał się jakośc specjalnie brudzić:P pewnie jakąś szmatką wilgotną wystarczy przejechać i powinno być OK.
rihanna

Postprzez madzia09 » 17 Kwi 2018, 22:36

Potwierdzam- ekoskóra w naturo ecco czyści się bez problemu. Ostatecznie również i ja zdecydowałam się na jego kupno. Wózek polecam, bardzo lekko sie nim jezdzi, zachowuje stabilnosc i ma swietna amortyzacje. Gladziutko sie go prowadzi, latwo sklada i rozklada. Super!
madzia09

Postprzez dankalol » 17 Maj 2018, 16:07

Zerknij sobie jeszcze na wózek Easy Go model Optimo. W oryginalne sprzedawany jest na niskoprofilowych, gumowych kołach ale my zdecydowaliśmy się na wymianę na koła pompowane bo mieszkamy na wsi i tu teren jest nieco bardziej ,,trudny" niż w mieście. Generalnie wózek mamy juz prawie pół roku i jest super :) Przyjemnie się prowadzi, lekko podbija. Gondola ok - szeroka i komforotwa dla dziecka, podobnie z siedziskiem spacerówki :)
dankalol

Postprzez ditan » 21 Maj 2018, 10:47

Sporo jest takich wózków. Wiem, że można takie znaleźć na Pańskiej w Warszawie w salonie BoboWózki. Widziałam tam sporo modeli. Macie sprawdzony sklep z wózkami dla dzieci? Kiedy taki kupujecie? W tego typu sklepach można znaleźć solidny wózek.
ditan

Postprzez PikPik.pl » 23 Maj 2018, 10:32

Zgadza się, modeli wózków 3w1 jest naprawdę sporo i tutaj przede wszystkim podaj budżet jaki posiadasz na ten cel, wtedy doradzimy też konkretny model. Zwróć uwagę na to aby był bezpieczny i wygodny, same koła najlepiej pompowane lub żelowe.
PikPik.pl

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości