Jaki samochód dla kobiety?

Jaki samochód dla kobiety?

Postprzez edytaa89 » 26 Lut 2016, 12:34

Jaki samochód możecie polecić dla kobiety? - przede wszystkim musi być funkcjonalny i komfortowy, ale i oszczędny w eksploatacji.
edytaa89

Re: Jaki samochód dla kobiety?

Postprzez rejka » 23 Mar 2016, 15:43

Moim zdaniem przede wszystkim powinien być niewielki, tak żeby się wygodnie parkowało :D to ważne zwłaszcza w dużych miastach :D
rejka

Postprzez nataliaa873 » 09 Cze 2016, 09:33

Samochód dla kobiety powinien być przede wszystkim ładny, oraz niewielki, ale jednocześnie zgrabny - osobiście najbardziej podobają mi się Fiat 500, Ford Ka i Opel Adam. Chyba najbardziej opłaca się kupić jakiś kilkuletni używany, ale jedynie taki w dobrym stanie, dlatego przed zakupem dobrze zrobić przegląd u mechanika, aby sprawdził, czy wszystko jest w porządku - warto też dodatkowo sprawdzić historię auta, co można zrobić przez internet, m.ni. tutaj http://www.autobaza.pl, ale potrzebny jest do tego numer VIN auta (sprzedawca powinien go podać).
nataliaa873

Postprzez iwonaa92 » 14 Cze 2016, 10:36

nataliaa873 napisał:osobiście najbardziej podobają mi się Fiat 500, Ford Ka i Opel Adam

Mi także podobają się te modele, szczególnie Opel Adam - to bardzo ładne autko, niewielkie, ale zgrabne, idealne dla dziewczyny, szczególnie do jazdy po mieście. Tutaj http://www.autozoliborz.pl/adam-model-glowny/ można go obejrzeć, a jeśli mieszkacie w W-wie to umówić się na jazdę próbną.
iwonaa92

Postprzez Jagodowo » 14 Cze 2016, 11:18

to zależy co ta kobieta lubi i ile pieniędzy można przeznaczyć na auto. Mi się podobają sportowe samochody i jakbym miała okazję żeby sobie kupić to bym chciała sportowe auto. Ale moja siostra np. jest fanką aut terenowych i właśnie też jest na etapie szukania jakiegoś wielkiego terenowego samochodu :) mimo iż mieszka w dużym mieście :) jeszcze właśnie ważne jest gdzie się tym autem będzie jeździło czy po autostradach czy po mieście :)
Najlepsze materace lateksowe – blog z opiniami i poradami dotyczącymi materaców :)
Jagodowo

Postprzez Magda25 » 07 Lip 2016, 19:19

Jaki samochód to zależy od męża i jego kasy :D
Magda25

Postprzez marzena89 » 01 Sie 2016, 12:04

Dla kobiety fajnie jakby samochod byl przy okazji rodzinny. Wiadomo, czeste wyjazdy z pociachami do rodziny lub jakies tam wypady poza miasto. Ostatnio sama interesowalam sie tym tematem i wypatrzylam bardzo fajny model od Reanult, Megane ( specyfikacja do zobaczenia na https://www.renault.pl/samochody/samochody-nowe/megane/osiagi.html ). Jak na taki duzy samochod ma calkiem niskie spalanie. Czytalam tez, ze nie ma z tym modelem zbyt wielu mankamentow. Moze potwierdzi to ktos bardziej wtajemniczony. Pozdrawiam.
Ostatnio edytowany przez marzena89, 05 Sie 2016, 18:40, edytowano w sumie 1 raz
marzena89

Następna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości