Jaki najlepszy balsam nawilżający?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Jaki najlepszy balsam nawilżający?

Postprzez rita » 20 Sty 2013, 11:13

Stosowałam już chyba z 10 rodzajów przeróżnych balsamów : Dove, Nivea, Garnier itd. Każdy z nich na początku wydaje się rewelacyjny, ale jak się trochę je poużywa to zaczyna się dostrzegać różne wady, np. zbyt długie wchłanianie, albo niedostateczne nawilżenie. Może te drogeryjne balsamy są do niczego? Może powinnam jakichś droższych poszukać?
Awatar użytkownika
rita

Re: Jaki najlepszy balsam nawilżający?

Postprzez Natka » 20 Sty 2013, 16:06

Ja już się przekonałam tym , że balsamy które reklamują w telewizji właśnie tych firm o których wspomniano wyżej nie są dostatecznie dobre! Często czas ich wchłonięcia jest bardzo długi . Po posmarowaniu np. rąk okazuje się że prze kolejne 15 min nie można nic zrobić bo wszystko wślizguje ci się z rąk ;/ To bez sensu . Ja kupuje balsamy w aptece! Tam też jest duży wybór!
Natka

Postprzez loloch » 20 Sty 2013, 18:33

Marudzisz jak typowy polak :) ciężko mi się wydaje jest znaleźć środek doskonały. Jeżeli kremy typu nivea nie pomagają albo ci nie odpowiadają poszukaj czegoś innego czego nie znajdziesz w każdym markecie. Dobre środki trochę kosztują
loloch

Postprzez Natka » 22 Sty 2013, 00:24

Właśnie dziś w aptece kupiłam balsam z wiesiołka : http://gal.com.pl/pl/ulotki-kosmetyki/1 ... iolka.html . z tego co zauważyłam bardzo szybko się wchłania , i nie jest to zwykły balsam do ciała. Jest z olejkiem :) Ja polecam jak na razie jestem zadowolona :) Na pierwsze wrażenie , jest na prawdę bardzo ok :) Pozdrawiam :)
Natka

Postprzez monetka » 22 Sty 2013, 09:20

Drogie nie zawsze znaczy dobre a bardzo często te najdroższe kosmetyki są nafaszerowane chemią. Ja staram sie wybierać kosmetyki z naturalnych składników, bo są delikatne i nie podrażniają skóry. Najlepiej kupować w aptece lub sklepach zielarskich, ja drogerie omijam z daleka.
monetka

Postprzez cecilia » 13 Mar 2013, 12:37

Fakt, nie cena mówi o jakości. ja staram się poszukiwać jakichś fajnych kosmetyków , najlepiej naturalnych ... Często szukam na porównywarce okazje.info , bo są zebrane oferty z wielu sklepów internetowych , więc łatwiej znaleźć . Ale mam też kilka upatrzonych sklepów z kosmetykami arabskimi - szczególnie z Maroka :)
Awatar użytkownika
cecilia

Postprzez rita » 25 Mar 2013, 18:28

Wypróbowałam ten balsam i muszę go pochwalić, bo naprawdę bardzo dobrze nawilża, nie klei się, szybko się wchłania i ma delikatny, przyjemny zapach
Awatar użytkownika
rita

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość