Jaki najlepszy balsam nawilżający?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Jaki najlepszy balsam nawilżający?

Postprzez dusia » 25 Lip 2018, 12:37

dankalol masz rację kosmetyki naturalne są bardzo skuteczne :) Ja ostatnio kupiłam w moim salonie kosmetycznym ( którego jestem stałą klientką ) świetny balsam nawilżający z serii SPA SWEET STRAWBERRY LOVE marki M'onduniq. To takie truskawkowe masło nawilżające do ciała, dłoni i stóp. Bardzo skuteczne i wydajne. a ten zapach... Obłęd :)
dusia

Postprzez sylwia83 » 26 Lip 2018, 10:16

sylwia83

Postprzez Nina123 » 15 Sie 2018, 22:20

Kremy od zdrowienaplus.com sa naprawdę bardzo fajne i warte swojej ceny :)
Nina123

Postprzez kitti32 » 17 Sie 2018, 07:20

Myślę, że mogą Was zainteresować balsamy z firmy Magvita. Jeśli chodzi o nawilżanie to jestem pewna, że będą skuteczne. Ich skład oparty jest o naturalny olej kokosowy. A olej jak wiadomo -zawiera mnóstwo witaminy E oraz antyoksydantów - oba te elementy pozytywnie wpływają na skórę. Dzięki pielęgnacji skóry takimi balsamami, staje się ona nawilżona, odżywiona i zregenerowana. Tutaj https://magvita.pl/ można je kupić.
kitti32

Postprzez saszetka » 25 Sie 2018, 11:42

Dziewczyny jeżeli balsam nawilżający to tylko Mleczko nawilżające Le Petit Marseillais do bardzo suchej skóry. Jest to produkt must have, który odmienił moje życie. Miałam duże problemy ze swoją skórą. Znajoma poleciła mi kosmetyki http://www.le-petit-marseillais.pl/. Kupiłam kilka produktów i między innymi to mleczko. Naturalny skład z masłem shea i olejkiem ze słodkich migdałów regeneruje problematyczną skórę. Od razu odczułam różnicę i zauważyłam, że moja skóra jest mniej szorstka i delikatniejsza.
saszetka

Postprzez Lagenko » 27 Sie 2018, 08:51

Żaden balsam nawilżający na dłuższą metę nie będzie skuteczny, zapewni nam jedynie miejscowy efekt a przecież nie w tym rzecz. Polecam dobrej klasy krem na bazie naturalnego kolagenu, który posiada właściwości odżywcze, nawilżające i ujędrni naszą skórę.
Lagenko

Postprzez anksa » 25 Wrz 2018, 17:27

Warto wpleść czystek w swoją dietę, jego efekty widoczne są już po krótkim czasie stosowania, a nie jest to wcale droga roślina. Mi najbardziej smakuje w postaci naparu (herbaty), którą nauczyłam się robić dzięki stronie https://www.czystek.info.pl/tabletki-z-czystka/
anksa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości