Jaki kantor wybrać?

Jaki kantor wybrać?

Postprzez Andzia43 » 06 Sie 2017, 13:46

Hej!

Ostatnio zauważyaem, że powstaje coraz więcej kantorów internetowych, przez co zaczęłam się zastanawiać, czy warto z nich korzystać. Do tej pory korzystałam tylko i wyłącznie z usług zwykłych kantorów stacjonarnych, ponieważ miałam obawy o bezpieczeństwo mojej gotówki, ale z tego co widzę, to kantor online oferuje jeszcze większe bezpieczeństwo transakcji, ponieważ nie trzeba przenosić pieniędzy fizycznie. Jakie jest Wasze zdanie: lepiej korzystać z tradycyjnych kantorów czy jednak warto przenieść się do wirtualnych kantorów? Z góry dziękuję za każdą poradę :)
Andzia43

Re: Jaki kantor wybrać?

Postprzez silva » 06 Sie 2017, 22:33

Jestem za internetowymi. Mam już w tej materii trochę doświadczenia, bo korzystałam z kilku. Oczywiście musisz pamiętać żeby wybrać bezpieczny kantor online, taki gdzie twoje transakcje są tak uwierzytelniane jak robią to banki. Kurs na pewno będzie lepszy niż w kantorze za rogiem:)
silva

Postprzez Tysia » 07 Sie 2017, 12:53

Zwykły kantor lepszy
Awatar użytkownika
Tysia

Miejscowość: Gdynia

Postprzez marcelinia188 » 10 Sie 2017, 14:24

Ja też preferuje tradycyjne, stacjonarne kantory.

Postprzez wokip » 13 Wrz 2017, 23:58

Teraz warto stawiać na kantory internetowe. Są wygodne, szybkie i bezpieczne. Przy takiej formie wymiany pieniędzy warto się wspomóc taką https://www.tms.pl/rynek/kursy-walut/kurs-usdpln stroną na której możesz kontrolować kurs walut. Dzięki temu wymienisz ją korzystnie :)
wokip

Postprzez klamka » 14 Wrz 2017, 17:40

Zdecydowanie potwierdzam swoją poprzedniczkę w wypowiedzi. Jeżeli chodzi o kantor, to najlepiej wybrać ten internetowy i faktycznie... strona https://www.tms.pl/rynek/kursy-walut/kurs-eurpln jest najlepszą z możliwych opcji. Na bieżąco można śledzić kursy walut, na przykład euro bo to najpopularniejsza waluta, na którą się wymienia.
klamka

Postprzez heniutek » 15 Wrz 2017, 22:48

Może nie będę oryginalny w tym co powiem, ale bezkonkurencyjny na tym rynku jest https://www.tms.pl/rynek/kursy-walut/kurs-eurpln. Cieszę się, że moi przedmówcy mają identyczne zdanie jak ja - może to świadczyć tylko o jednym - wysoki poziom i profesjonalizm ekipy z TMS jest nie do zaprzeczenia. Oby cały czas tak się rozwijali, bo dzięki nim już trochę udało mi się na szczęście zarobić.
heniutek

Następna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości