Jaki kantor wybrać?

Re: Jaki kantor wybrać?

Postprzez jagoda » 26 Gru 2017, 16:00

Uważam że lepiej złożyć konto walutowe w banku. mam takie konto w raiiffeisen i myślę że banki często mają lepszą ofertę niż kantory. trzeba to jednak przeliczyć
jagoda

Postprzez silva » 09 Sty 2018, 00:31

Żeby móc w pełni korzystać z funkcjonalności e-kantorów trzeba założyć konto walutowe tak czy inaczej, ale to nie problem, najczęściej rachunki są bezpłatne. Sama wymieniam w niezależnym od banku kantorze, bo jednak kantor online wycenia korzystniej a pod względem szybkości, komfortu itp. jest tak samo.
silva

Postprzez kolegaw232 » 30 Sty 2018, 17:43

Ze swojej strony mogę polecić bardzo dobry kantor online Amronet, który oferuje świetne kursy walutowe oraz wygodę użytkowania dla swoich klientów. Jego strona internetowa jest bardzo intuicyjna i przyjemna w korzystaniu. Warto zajrzeć :)
kolegaw232

Postprzez silva » 09 Lut 2018, 00:24

Na pewno dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji wymieniać waluty przez Internet, bardzo ważne są informacje na stronie oraz łatwość obsługi. Każdy solidny kantor online powinien o to zadbać, zresztą im bardziej intuicyjny panel tym szybciej i stały klient zrealizuje transakcję. Sama wyłącznie takie kantory wybieram chociaż przewalutowania internetowe uskuteczniam już od kilku lat.
silva

Postprzez Agniecha » 02 Sie 2018, 09:02

Aby nie tracić na prowizjach za przewalutowania i wypłatach z bankomatów, warto przejrzeć jakieś konto walutowe ranking i porównać najlepsze oferty na rynku.
Agniecha

Postprzez silva » 06 Sie 2018, 20:24

Niewątpliwie, tym bardziej że są oferty darmowych kont walutowych, a jak się taki rachunek posiada, swobodnie można też wybrać kantor online z korzystną wyceną walut. Ja z powodzeniem korzystam z takiego połączenia usług, jest to wygodne i opłacalne. Przelewy z oraz do e-kantoru realizuję bezpłatnie, wszystko się odbywa elektronicznie, sprawnie i bezpiecznie.
silva

Postprzez dianaherrera » 30 Sie 2018, 21:25

Zajrzyj sobie na https://www.gieldawalut.com/ - oni maja ekspresowe przelewy - dluzej niz pol godzinki to jeszcze nie czekalam, a kursy sa dobre. No i te promocje - teraz jest cashback i 20% taniej ;)
dianaherrera

PoprzedniaNastępna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości