Jaki gabinet kosmetyczny we Wrocławiu ?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Jaki gabinet kosmetyczny we Wrocławiu ?

Postprzez korneliaj » 07 Wrz 2017, 09:38

Witajcie! Dziewczyny gdzie najlepiej wybrać się na zabiegi kosmetyczne na twarz oraz ciało ? Co mi polecacie ? Czytałam że najlepszym gabinetem kosmetycznym jest Wyspa Piękna http://www.wyspapiekna.pl byłyście tam może ? Ponoć to najlepszy gabinet kosmetyczny , dziewczyny chwalą go sobie bardzo. Co mi radzicie ?
korneliaj

Re: Jaki gabinet kosmetyczny we Wrocławiu ?

Postprzez Lagenko » 07 Wrz 2017, 11:23

A o jakie zabiegi dokładnie Ci chodzi, jakie chcesz wykonać? Podaj nieco więcej szczegółów, natomiast co do samego salonu to najlepiej jeżeli w tym temacie wypowiedzą się już dziewczyny z Wrocławia :)
Lagenko

Postprzez arlett » 11 Wrz 2017, 12:03

Ja szukam gabinetu w Rzeszowie, ktoś coś?
arlett

Postprzez emilka66 » 11 Wrz 2017, 18:27

Jeśli chodzi o Gabinet Kosmetyczny Wyspa Piękna to ja mogę go polecić z czystym sumieniem . Chodzę do nich od dawna i jestem bardzo zadowolona . Uzyskałam wiele porad na temat pielęgnacji mojej tłustej cery i dzięki temu bardzo zmienila się . Spokojnie możesz się do nich wybrać będziesz zachwycona.
emilka66

Postprzez tufka » 30 Paź 2017, 21:54

Wybór gabinetu zależy od tego jaki zabieg chciałabyś wykonać. A jeżeli nie wiesz gdzie się udać , to sprawdź na https://www.tourmedica.pl/. Można tam znaleźć spis klinik, gabinetów w których można wykonać zabiegi medycyny estetycznej , masaże, spa i wiele innych.
tufka

Postprzez Becia797 » 06 Gru 2017, 20:51

Ostatnio usługi kosmetyczne cieszą się tak dużą popularnością, że otworzenie własnego salonu kosmetycznego, to naprawdę rentowny pomysł na biznes. Dzięki temu można w naprawdę przyjemny sposób zarobić sobie na dostatnie życie. Sama uwielbiam przeprowadzać zabiegi kosmetyczne i to jest coś, w czym bym się świetnie sprawdziła. Trzeba tylko mieć trochę środków na wyposażenie i ewentualnie lokal. I oczywiście dobrze przemyśleć jaka będzie oferta zabiegowa, co jest najczęściej wybierane przez klientki.
Becia797

Postprzez Alien » 29 Gru 2017, 13:06

Jednak istnieje sporo osób, które zakładają takie gabinety, a nie do końca znają się na wykonywaniu jakichkolwiek zabiegów oraz na prowadzeniu własnej firmy. Nawet w przypadku niewielkiego gabinetu kosmetycznego ma się na głowie wiele spraw do załatwienia. Konieczne jest przede wszystkim zadbanie o naprawdę solidny sprzęt kosmetyczny (można taki kupić w hurtowni https://modnakaja.pl/pl/sprzet-kosmetyc ... osmetyczne), dobrą ekipę pracowników, czy o reklamę. Jeśli jednak ktoś potrafi solidnie pracować, to na pewno uda mu się rozwinąć skrzydła. ;)
Awatar użytkownika
Alien

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości