Jaką pościel wybrać?

Re: Jaką pościel wybrać?

Postprzez BucikSklep.pl » 02 Maj 2018, 08:12

Na lato zdecydowanie polecam wybrać pościel satynową, która nie dość że będzie wygodna to w dodatku lekka i zwiewna, z kolei na zimę osobiście preferuję pościel bawełnianą.
BucikSklep.pl

Postprzez Adix21 » 10 Maj 2018, 11:55

Skoro poszukujesz faktycznie wybornego jak i przetestowanego upominku, jaki ujmie własną niepowtarzalnością wtedy koniecznie polecam rozmaitego przejawu asortymenty pościeli oraz kołder. Będzie to super upominek nie jedynie dla doświadczonych ale też i latorośli. Wysoka postać wykonania i rewelacyjna obsługa klienta. Zarazem zalecam aby spojrzeć na Koldra.pl.
Adix21

Postprzez ja88 » 13 Cze 2018, 10:15

Ja również szukam pościeli do sypialni, i mam kilka ciekawych producentów na oku :) jednym z nich jest https://www.bellastoria.pl/ Tutaj jedynie mam problem z wyborem, ponieważ mają bardzo szeroki asortyment, od poszewek na kołdry, poduszki po prześcieradła etc. Ciężko mi się zdecydować na jeden wzór :) i zaczynam kombinacje na różne motywy :)
ja88

Postprzez maksowa » 05 Lip 2018, 09:07

Ja lubię często zmieniać pościele, bo moja kołdra puchowa wygląda wtedy zupełnie inaczej i tak na prawdę zmienia się wystrój całego pokoju. Wnętrze mojego domu jest dość nowoczesne, dlatego wybieram zazwyczaj pościele w geometryczne wzory, lub np. w liście palmy - świetnie to wygląda i stanowi ciekawy dodatek do sypialni :)
maksowa

Postprzez klamka » 16 Lis 2018, 10:08

ja88 napisał: Tutaj jedynie mam problem z wyborem, ponieważ mają bardzo szeroki asortyment, od poszewek na kołdry, poduszki po prześcieradła etc.

Wiesz co, sprawdź jeszcze ofertę Grupa Tekstylna - mają duży wybór, atrakcyjne ceny, a wszystkie produkty są bardzo wysokiej jakości. Ja teraz zamierzam kupić prześcieradła hotelowe, tylko jeszcze zastanawiam się nad ich ilością.
klamka

Postprzez Queash » 01 Gru 2018, 15:59

Powiem wam szczerze, że sklepów z pościelami i podobnymi rzeczami w siecie jest bardzo dużo. Mnie jednak najbardziej swoją ofertą przekonał ten sklep https://www.lozkoholicy.pl/pol_m_Salon- ... -1784.html . Moim zdaniem mają bardzo duży wybór ciekawych i bardzo ładnych pościeli. Sądzę, że w ich ogromnej ofercie każdy mógłby znaleźć coś co by mu się spodobało
Queash

Poprzednia

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości