Jaką biżuterię nosicie najczęściej?

Jaką biżuterię nosicie najczęściej?

Postprzez Nutkowa » 22 Paź 2018, 10:48

Moją ulubioną jest biżuteria ze stali chirurgicznej jakiś rok temu dostałam pierwsze kolczyki z tego materiału i się absolutnie zakochałam :). Teraz nie wyobrażam sobie zakupu innych błyskotek. :D
Nutkowa

Re: Jaką biżuterię nosicie najczęściej?

Postprzez rychu443 » 22 Paź 2018, 13:06

Sam nie nosze żadnej biżuterii,ale moja dziewczyna ma niesamowita biżuterię tak naprawdę. Bardzo mi się podoba.
rychu443

Postprzez lusia » 24 Paź 2018, 13:35

Ja bardzo lubię nosić biżuterię prawdziwą, a nie sztuczną z sieciówek - co robi większość moich koleżanek. Dlatego ostatnio bardzo spodobał mi się naszyjnik z pereł i poważnie zastanawiam się nad jego zakupem. Wiem, że taki naszyjnik to spora inwestycja, ale będzie to inwestycja na całe życie. W końcu perły są ponadczasowe i można je nosić w każdym wieku.
lusia

Postprzez Karmelkowa_ola » 25 Paź 2018, 10:53

Jeśli chodzi i biżuterię to tylko kolczyki i zegarki :) Ostatnio w bardzo dobrej cenie udało mi się kupić nowoczesny zegarek z drewna i obecnie jest to mój ulubiony zegarek. Nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez niego.
Karmelkowa_ola

Postprzez Gawenda » 26 Paź 2018, 11:22

Karmelkowa_ola napisał:Jeśli chodzi i biżuterię to tylko kolczyki i zegarki :) Ostatnio w bardzo dobrej cenie udało mi się kupić nowoczesny zegarek z drewna i obecnie jest to mój ulubiony zegarek. Nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez niego.

oo to nie jestem sama :D uwielbiam drewniane zegarki mam jeden swój ale już zastanawiam się nad kupnem kolejnego w innych kolorach.
Gawenda

Postprzez ja88 » 29 Paź 2018, 11:54

Ja bardzo lubie nosić zegarki, nie lubie bransoletek ani łancuszów, zegarek to idealna biżuteria dla mnie. Ostatnio w oko wpadł mi taki zegarek https://protime24.pl/product-aar-51141- ... wkowy.html i chce sobie go kupić na święta, tak robie prezent sama sobie, taki los życia samotnika :) nie jest to straszne a wrecz bardzo wygodne :)
ja88

Postprzez rosowa » 29 Paź 2018, 15:38

Kupiłam sobie naszyjnik ze złotymi koralikami, który zachwycił mnie delikatnością i subtelnością. Bardzo lubię minimalistyczną biżuterię, która nigdy nie wychodzi z mody
rosowa

Następna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości