jaka antykoncepcja najlepsza?

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: jaka antykoncepcja najlepsza?

Postprzez molly » 20 Lip 2017, 09:10

Nie wiem jak to jest z tymi możliwymi skutkami ubocznymi na ulotce bo wydaje mi się że są trochę pisane na wyrost, vines to nie jest moja pierwsza antykoncepcja a jakoś ani pajączków ani żadnych skutków ubocznych u siebie nie zauważyłam, podobne zdanie mają moje koleżanki które też stosują antykoncepcję hormonalną od lat. Co do wazektomii to na pewno w pewnych okolicznościach warto ją rozważyć i może za kilka lat to zrobię.
molly

Postprzez Kasta » 21 Lip 2017, 13:37

Wazektomia to rzeczywiście dobre rozwiązanie. Skutki uboczne może mieć jak każdy zabieg, ale ma zdecydowanie mniej niż tabletki, wkładki i i inne cuda. Mój mąż miał robiony zabieg u dr Siwika 3 lata temu. Wszystko bez problemów. Po 2 tygodniach już można było resztę antykoncepcji odprawić do śmietnika.
Kasta

Postprzez lakana26 » 21 Lip 2017, 20:15

Ja właśnie zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne Belara i przyznam, że bardzo boję się, że mogę mieć jakieś skutki uboczne ich stosowania. Dlatego czytam wszystko na ten temat: https://www.zaufane-apteki.pl/blog/tabl ... e-139.html i nadal nie wiem, czy je brać, a czy może zdecydować się na przerwanie albo zakończyć tylko na jednym opakowaniu.
lakana26

Postprzez Kluseczka0 » 22 Lip 2017, 11:54

lakana26 napisał:Ja właśnie zaczęłam stosować tabletki antykoncepcyjne Belara i przyznam, że bardzo boję się, że mogę mieć jakieś skutki uboczne ich stosowania. Dlatego czytam wszystko na ten temat: https://www.zaufane-apteki.pl/blog/tabl ... e-139.html i nadal nie wiem, czy je brać, a czy może zdecydować się na przerwanie albo zakończyć tylko na jednym opakowaniu.

ja tez stosuje belare i nic mi sie nie dzieje po niej. skutki uboczne pojawiaja sie w momencie, kiedy tabletki sa zle dobrane. Na podstawie badan ginekolog powinien dostosowac ilosc i zawartosc hormonow, ktore powinny byc przyjmowane. To wcale nie dziala tak, ze kazde tabletki powoduja skutki uboczne. U mnie na przyklad sa one koniecznoscia bo mam problemy z hormonami i bez nich nie dalabym rade normalnie funckjonowac.
Kluseczka0

Postprzez jojko90 » 09 Sie 2017, 11:39

Mi ginekolog przepisała Vines, bo mówiła,że to jedna z lepszych antykoncepcji, bo nie sa tak nafaszerowane hormonami... Dopiero zacznę je brac. Moja siostra też je bierze i jest bardzo zadowolona :)
jojko90

Postprzez mucha » 26 Sie 2017, 10:14

tak naprawde wszystko jest kwestią indywidualną... wiadomo jednemu będzie pasowało to, a drugiemu człowiekowi co innego. ja zdecydowałam się rok temu na antykoncepcje długoterminową ze względu na planowany 2-letni wyjazd do Stanów. Chcialam miec doslownie spokoj w temacie zabezpieczenia i padło na wkładkę levosert którą polecała ginekolog. wiem że po powrocie ponownie sie na nią zdecyduje - to naprawde baaardzo wygodne rozwiązanie! zakłada się wkładkę raz i ma się spokoj na kolejnych kilka lat! dodatkowo uwalnia tylko jeden hormon, wiec negatywne oddzialywanie na organizm jest naprawde prawie niemozliwe
mucha

Postprzez Kingaaa00 » 13 Wrz 2017, 18:49

Ja biorę tabletki. Jakoś im najbardziej ufam
Kingaaa00

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość