jaka antykoncepcja najlepsza?

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: jaka antykoncepcja najlepsza?

Postprzez justi » 17 Wrz 2017, 13:24

jojko90 napisał:Mi ginekolog przepisała Vines, bo mówiła,że to jedna z lepszych antykoncepcji, bo nie sa tak nafaszerowane hormonami... Dopiero zacznę je brac. Moja siostra też je bierze i jest bardzo zadowolona :)

Też mam te tabletki i szukałam również info na temat jej skuteczności, tu znalazłam więcej informacji na temat antykoncepcji ultralekkiej http://antykoncepcjanamiare.pl/5-ciekaw ... arto-znac/ może Tobie też się przyda taka wiedza :)
justi

Postprzez kalinowska » 27 Wrz 2017, 01:23

Najlepsza to taka jaką dobierze nam poprawnie ginekolog ;) Nie widzę innej klasyfikacji. Ja ze względów zdrowotnych mam założoną wkładkę levosert i jestem nią zachwycona :)
kalinowska

Postprzez jojko90 » 17 Paź 2017, 21:12

justi, dziękuję bardzo, fajny artykuł, no taka ultralekka antykoncepcja naprawdę jest lepsza o niebo, przynajmniej ja to odczuwam, bo zmieniłam z cięższej na vines własnie i jest ok
jojko90

Postprzez kubeczek » 21 Paź 2017, 13:08

no dokładnie - antykoncepcja musi byc z nami zgrana. nie ma tutaj miejsca na jakakolwiek pomylke, bo moze to slono kosztowac nasze zdrowie i wtedy rzeczywiscie pojawiaja sie tzw. skutki uboczne. ja probowalam z tabletkami 3 razy, ale lekarz mial problem z dopasowaniem. ostatecznie zmienilam lekarza, a nowy zaproponowal wkładkę levosert ktora uwalnia tylko jeden hormon - dla mnie strzał w 10! pol roku temu wrocilam do niej ponownie po porodzie
kubeczek

Postprzez galaretka » 22 Paź 2017, 17:13

Ja stosuje tabletki belara o niskiej zawartosci hormonow :) do tej pory mialam problemy, bo antykoncepcja, ktora mialam byla za silna, na szczescie teraz pani ginekolog przepisala mi belare na podstawie badan i wszystko jest super :)
galaretka

Postprzez wokip » 27 Paź 2017, 22:48

Myślę, że najlepiej jest omawiać to z lekarzem ginekologiem. Jeżeli nie chcesz ingerencji w hormony to prezerwatywy się dobrze sprawdzą,
a jak nie to pomyśl o tabletkach. Uważam, że ginekolog po rozmowie z tobą zasugeruje Ci co będzie dla Ciebie najlepsze.
Możecie mi powiedzieć coś o poradni ginekologicznej Arciszewscy w Białymstoku . Bo kilka osób dobrze o niej mówiło. Warto się tam wybrać?
wokip

Postprzez molly » 09 Lis 2017, 16:42

Moim zdaniem najlepsze są te niskodawkowe tabletki vines, im mniej hormonów tym lepiej prawda?? Najważniejsze że mają taką samą skuteczność ja te zwykłe!
molly

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości