Jaką aktywność fizyczna lubicie najbardziej?

Jaką aktywność fizyczna lubicie najbardziej?

Postprzez leoonarrd21 » 04 Lip 2017, 18:32

Jak w temacie, w jaki sposób najchętniej ruszacie swoje cztery litery? Czy wiecie o istnieniu czegoś takiego jak Street Workout? Jesli tak to gdzie go uprawiacie? :)
leoonarrd21

Re: Jaką aktywność fizyczna lubicie najbardziej?

Postprzez jaskra » 13 Lip 2017, 10:30

Ja osobiście najbardziej lubię biegać, uwielbiam także tańczyć oraz wykonywać różne ćwiczenia. :) http://www.premiumcollagen5000.pl/
jaskra

Postprzez Denique » 13 Lip 2017, 11:26

To zależy od pory roku, ponieważ zimą lubię chodzić na basen oraz na siłownię, z kolei latem uwielbiam biegać na świezym powietrzu, daje mi to ogromną satysfakcję i pozwala jednocześnie rozładować napięcie :)
Denique

Postprzez Lala54 » 13 Lip 2017, 12:18

Basen , rower , rolki , siatkówka i czasami piłka nożna.
Lala54

Postprzez Queash » 07 Gru 2017, 14:22

Ja najbardziej lubie biegać i czasem chodzę na siłownię. Ale muszę wam przyznać, że jeśli chodzi o taki domowy rower treningowy efekty też są niezłe i uważam, że opłaca sie na nim ćwiczyć. Jeśli macie okazje to polecam wam spróbować :)
Queash

Postprzez kronos » 04 Sty 2018, 12:55

Najlepsze rozwiązanie na aktywność fizyczną dla mnie stanowi rower. Pomaga zachować ładną sylwetkę oraz napełnia nas wieloma pozytywnymi doznaniami, kontakt z przyrodą, szumiący w uszach wiatr....
Jako zaawansowany biker bardzo wiele czasu poświęcam na regularne wycieczki w różne zakątki świata. Urlop jest zaplanowany tak, żeby przejechać jak najwięcej i tyle samo zobaczyć. Zwiedzanie odległych miejsc nie bardzo ma sens samym rowerem. Dojazd pochłonąłby większość naszego wolnego czasu. Dlatego razem z kolegą postanowiliśmy uprościć nasze podróże. Nie byłoby na przykład możliwe dojechanie do Egiptu a przeprawy promowe również mają swoją cenę. Postanowiliśmy, że do celu dolatujemy, a na miejscu zaczynamy zwiedzanie wytyczonych miejsc. Stało się to możliwe dzięki zakupowi odpowiednich waliz na nasze rowery, które często dolatywały sfatygowane. Na stronie:
https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/16882/transport_roweru_samolotem_walizki_i_torby
jest duży wybór "opakowań" podróżnych na nasze rowery. Serdecznie polecam
kronos

Postprzez metko » 22 Sty 2018, 13:14

ja uwielbiam ćwiczyć, w zimę robię to w domu, albo idę pobiegać :) a na wiosnę już kupiłam rowery miejskie w Warszawie i już nie potrafię się doczekać wiosny, zeby gdzieś sobie pojechać :)
Ostatnio edytowany przez metko, 26 Sty 2018, 11:31, edytowano w sumie 1 raz
metko

Następna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości