Jak zwalczyć zmarszczki dookoła oczu

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Jak zwalczyć zmarszczki dookoła oczu

Postprzez KiniaFit:) » 28 Lis 2017, 19:44

A myślicie, że ten nowy krem hydroface jest skuteczny? Bo komentarze są różne. Tutaj jest opis jak ten kosmetyk działa, jest to w ogóle możliwe?
KiniaFit:)

Postprzez uroczalidka » 02 Gru 2017, 15:31

Ja niedawno zdecydowałam się na lifting twarzy ultra dźwiękami. Bardzo ciekawy zabieg bez żadnego cięcia i wstrzykiwania sobie czegoś a efekty są świetne. zmalały mi zmarszczki na całej twarzy, nie tylko koło oczu. Jest to dość nowy zabieg, tak mi się wydaje więc jak chcecie poczytać to wrzucam opis http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/ulthera-lifting-twarzy-bez-skalpela/.
uroczalidka

Postprzez Lagenko » 06 Gru 2017, 10:51

Lifing twarzy to moim zdaniem zbyt przesadzona reakcja, skoro spokojnie można było pokusić się o stosowanie dobrych i skutecznych kosmetyków kolagenowych Colway, na pewno już o nich słyszałyście, redukują zmarszczki i ujędrniają cerę :)
Lagenko

Postprzez znudzona » 10 Gru 2017, 15:38

Możesz tez skorzystać u umówić sie na konsultację z lekarzem zajmującym sie medycyna estetyczną https://www.tourmedica.pl/kliniki/usuwanie-zmarszczek-kwasem-hialuronowym/ Wiem że ta metoda jest bardzo skuteczna, ale nie wiem czy dotyczy wszystkich rodzajów zmarszczek. Dlatego warto się spotkać z lekarzem, który udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania.
znudzona

Postprzez olamaj113 » 10 Gru 2017, 15:53

Oprócz kremów są na rynku dostępne także różne suplementy przeciwdziałające starzeniu się skóry
olamaj113

Postprzez metko » 21 Gru 2017, 11:35

lifting twarzy dobrze działa, ja robiłam swój w klinice Mediart instytut w Poznaniu, twarz wygląda promiennie, świeżo i ładnie :)
metko

Postprzez śmieszkaa » 03 Sty 2018, 16:17

skóra wokół oczu jest niezwykle wrażliwa i warto o nią dbać i troszczyć się każdego dnia. Nawet jak u mnie zaczęły być zauważalne nawet drobne worki pod oczami to od razu zkaupiłam sobie specalistyczny krem Remescar, który idealnie napręża i wygładza skórę wokół oczu
śmieszkaa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości