Jak zwalczyć zmarszczki dookoła oczu

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Jak zwalczyć zmarszczki dookoła oczu

Postprzez Verra » 02 Lis 2017, 12:35

Ja zaczęłabym stosować krem pod oczy a dopiero później zastanawiała się nad kwasami lub innymi zabiegami. Aktualnie stosuję kosmetyki od firmy Farmona http://farmona.pl/promowane-produkty/kremy-pod-oczy-pl i jestem z nich zadowolona. W pewnym wieku zmarszczki to nie koniec świata i nie wiem, czy zabiegi które dość mocno ingerują w nasz organizm będą dobrym rozwiązaniem. Krem świetnie nawilża i rozjaśnia skórę wokół oczu, dzięki temu cera jest młodsza i bardziej rozświetlona.
Verra

Postprzez molly » 03 Lis 2017, 13:04

Na to jest doskonała metoda, wystarczy się zgłosić do MediArt Instytut w Poznaniu i tam momentalnie sobie z tym problemem poradzą, możliwości walki z takimi zmarszczkami jest dużo, ale to specjalista wybiera tą najlepszą i najskuteczniejszą
molly

Postprzez Szefowaa » 09 Lis 2017, 19:03

A nie myśleliście o jakimś serum pod oczy? Bioiq ma duży wybór różnych kosmetyków właśnie przeznaczonych do okolicy oczu. Konkretnego nie chcę polecać bo nie wiem w jakim jesteście wieku no i jaki rodzaj skóry macie itd.
Szefowaa

Postprzez Tosca » 16 Lis 2017, 10:25

Mojej mamie pomógł krem z Forlle'd. Miała problem, bo wiotczała jej skóra wokół oczu, zaczęła go stosować rano i na noc i po miesiącu naprawdę widać różnicę. Skóra jest ładnie napięta, jaśniejsza, mama szczęśliwsza. Na skalpele i strzykawki przyjdzie jeszcze czas. :)
Tosca

Postprzez Ryczu » 16 Lis 2017, 16:05

Stosuje Cleaderme DCB przeciwzmarszczkowy. Spokojnie mogę polecić. Codziennie wieczorem smaruje nim twarz, a stan i kondycja cery znacznie się poprawiła. Przebarwienia po wypryskach się rozjaśniły, w niektórych miejscach już zniknęły. Pojawia się mniej wyprysków i fajnie nawilża twarz.
Ryczu

Postprzez motylka » 17 Lis 2017, 14:49

To Forlle’d brzmi obiecująco. Skąd można kupic taki krem? Może wzięłabym też dla mojej mamy i dla siebie, jeśli nie ma jakiejś granicy wieku. Przyznam szczerze, że nie znam tej marki, ale jeśli naprawdę sa takie dobre, to chyba się skuszę. Napiszesz o nich coś więcej?
motylka

Postprzez hektorka » 27 Lis 2017, 23:38

Jeżeli zmarszczki już się pojawiły i są widoczne to pewnie najlepszy będzie zabieg. Ja polecam Ci MTT Estetica, która oferuje zabieg nićmi PDO. Jest bardzo skuteczny i bezbolesny. Poza tym efekt jaki daje jest bardzo naturalny, co dla mnie było najważniejsze.
hektorka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości