Jak wzmocnić rzęsy po ściągnięciu przedłużanych ?

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Jak wzmocnić rzęsy po ściągnięciu przedłużanych ?

Postprzez joanna890 » 28 Sie 2017, 10:06

Cześć macie jakie sprawdzone odżywki/serum do rzęs , po 4 miesiącach noszenia przedłużanych rzęs zrobiłam sobie przerwę , i szukam odżywek ale bez przyspieszacza wzrostu typu long for lashes . Już kiedyś takie używałam ,a sam olejek rycynowi robi mi ropy w oczach i są rano bolące . Może są jakieś tabletki ? Myślicie że biotebal może pomóc ?
joanna890

Re: Jak wzmocnić rzęsy po ściągnięciu przedłużanych ?

Postprzez Gabi123 » 29 Sie 2017, 21:03

Najlepiej kupić odżywkę. Jest bardzo duży wybór w drogeriach
Gabi123

Postprzez Grotabryza.eu » 31 Sie 2017, 10:59

Polecam jako odzywkę stosować tutaj olejek arganowy oraz rycynowy, który wzmocni rzęsy, możesz poczytać o tym na forum, a w razie dodatkowych pytań służymy swoją pomocą :)
Grotabryza.eu

Postprzez ilhiaana » 10 Paź 2017, 13:06

Chyba czytałam coś na ten temat na blogu http://www.ezebra.pl/Jak-prawidlowo-malowac-rzesy-malowanie-rzes-okiem-wizazystki-blog-pol-1500893684.html Na pewno pomoże olejek rycynowy. Należy go regularnie wcierać lub nanosić czystą szczoteczką po maskarze. Można wypróbować także działanie olejków z awokado, lnianego, arganowego, migdałowego lub makadamia. Warto zakupić specjalną odżywkę wzmacniającą i wydłużającą do miejscowego stosowania wzdłuż linii naturalnego wzrostu włosków. Można zastosować także suplementację witamin z grupy B, skrzypu polnego i cynku.
ilhiaana

Postprzez HanahC » 12 Paź 2017, 14:04

z naturalnych rzeczy to olejek rycynowy a z odzywek long4lashes
HanahC

Postprzez klamka » 20 Paź 2017, 13:32

Ja Ci nie polecę konkretnego produktu, natomiast zachęcam do przeczytania poradnika odnośnie naturalnej pielęgnacji. O tutaj: https://pl.oriflame.com/beautyedit/heal ... care-guide Podesłała mi go znajoma i byłam dość sceptycznie nastawiona do przeczytania go (mimo ze jest krótki i wszystkie informacje są w pigułce), to jestem jej mega wdzięczna za ten link! Dowiedziałam się tylu ciekawych rzeczy.. sami sprawdźcie :)
klamka

Postprzez wiktoria.figura » 03 Lis 2017, 15:12

Warto sprawdzić zabieg liftingu rzęs wraz z laminowaniem i botoksem natural lashes :) regeneruje on oraz pogrubia naturalne rzęsy. Polecam.
wiktoria.figura

Następna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości