Jak wzmocnić paznokcie

Manicure, pedicure, tipsy, odżywki do paznokci.

Jak wzmocnić paznokcie

Postprzez Joasia » 23 Maj 2011, 20:28

Kilka porad które sama stosuję aby wzmocnić paznokcie. :)
Sami w domu możemy poddać regeneracji nasze paznokcie przy pomocy specjalnych odżywek. Dobrze żeby odżywka w swoim składzie zawierała WAPŃ, WZMACNIAJĄCE CERAMIDY.
Jeżeli taki zabieg nie pomaga na wzmocnienie stosuje się wtedy SUPLEMENT DIETY w którego skład wchodzi SKRZYP POLNY, CYNK, KRZEM.
Jeżeli nasze nasze paznokcie nadal są łamliwe warto wtedy pomyśleć o manikiurze HYBRYDOWYM, polega to na nałożeniu na płytkę specjalnego żelu który przypomina zwykły lakier, metoda ta chroni paznokcie przez około 2 tygodni co pozwala na odrośniecie paznokcia jeśli jest uszkodzony. Zabiegi - MANIKIUR HYBRYDOWY przeprowadza się w salonie koszt to około 100 PLN.
Ptaki uskrzydlają nasz wzrok
Awatar użytkownika
Joasia

Miejscowość: 3miasto

Re: Jak wzmocnić paznokcie

Postprzez czikitawzieu » 19 Mar 2012, 10:26

Jezeli chodzi o włosny i paznokcie to tylko i wyłącznie Cheviton firmy Vision. Na ten moment na rynku jest wiele sklepów w których można dostać te suplementy jednak wiele z nich to oszuści sprzedający tanie specyfiki pod szyldem tej firmy. Mogę polecić sklep internetowy http://www.blessyou.pl w którym sama się zaopatruję.. Mają wiele ciekawych promocji i z wszystkich sklepów które oferują oryginalne produkty mają najniższe ceny i najbardziej profesjonalne podejście.
czikitawzieu

Postprzez TwojeZdrowie_org » 26 Mar 2012, 21:12

Dobrze też używac po prostu odzywek w lakierze. One po pierwsze dają paznokciom podstawowe składniki, ale wzmaciają je fizycznie. Paznokiec pokryty czymkolwiek jest mocniejszy niz goły.
http://www.twojezdrowie.org - Suplementy CaliVita - Paraprotex, grzybica kuracja, pasożyty kuracja.
TwojeZdrowie_org

Postprzez ania19861 » 28 Cze 2012, 11:05

TwojeZdrowie_org napisał:Dobrze też używac po prostu odzywek w lakierze. One po pierwsze dają paznokciom podstawowe składniki, ale wzmaciają je fizycznie. Paznokiec pokryty czymkolwiek jest mocniejszy niz goły.

Polecam odżywki do paznokci z czerwonym krzyżem, mi najlepiej pomaga 8w1, naprawde działają!!!
porcelanadla wszystkich
ania19861

Postprzez evora » 06 Lip 2012, 09:44

Co to jest za odżywka z czerwonym krzyżem??????
evora

Postprzez ania19861 » 13 Lip 2012, 10:51

No fakt nie napisałam firmy :) Jest to odżywka firmy Eveline :) Ja ja kupuje w rossmanie, ale jest w wiekszości drogeriach. Naprawde polecam!!!
porcelanadla wszystkich
ania19861

Postprzez jabłuszko » 27 Sie 2012, 11:38

i zwykły olejek rycynowy też pomaga - wystarczy wieczorem nasmarować nim paznokcie
Awatar użytkownika
jabłuszko

Miejscowość: Kraków

Następna

Wróć do Paznokcie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość