Jak wzmocnić paznokcie

Manicure, pedicure, tipsy, odżywki do paznokci.

Re: Jak wzmocnić paznokcie

Postprzez Minka55 » 19 Mar 2018, 19:33

Myślę, że dobra jest odżywka na paznokcie, albo przynajmniej krem do rąk z witaminami. W aptekach i drogeriach można znaleźć też różnego rodzaju suplementy, które poprawiają wygląd włosów i paznokci. :)
Minka55

Postprzez fantazja » 22 Mar 2018, 11:46

Na moje paznokcie doskonale podziałał kwas pantotenowy w tabletkach (Calcium Pantothenicum) wysławiany swego czasu przez włosomaniaczki. Brałam go oczywiście ze względu na włosy, tu nie zaobserwowałam szczególnego efektu - ale paznokcie - bajka!
fantazja

Postprzez SteffAnja » 26 Mar 2018, 11:42

Ogólnie jeżeli chodzi o wzmocnienie organizmu warto stosować odpowiednie suplementy. Należy według mnie reagowac na takie własnie znaki jakie daje nam organizm. Ja staram się wybierać tylko naturalne rzeczy, bo z suplementami, odżywkami itp. nigdy nie wiadomo, czy też czegos złego nam nie zrobią w organiźmie. Dlatego też mam już sprawdzony sklep https://www.fit-zone.pl/k57,suplementy-diety.html również wiele czytam na blogach o każdym składniku zanim się na niego zdecyduje :)
SteffAnja

Postprzez piateczka » 27 Kwi 2018, 13:00

ja używam odżywki Sally Hansen, paznokcie mam zdecydowanie twardsze, nie łamią się i nie rozdwajają.
piateczka

Postprzez ja88 » 06 Maj 2018, 18:37

Polecam odwiedzenie ciekawego bloga o tematyce zdrowotnej oraz lifestylowej https://nianio.com.pl/ jest tu wiele ciekawych porad, na temat wzmocnienia organizmu, oraz wiele innych wciągających treści, Szukanie odpowiedzi w necie bywa trudne, ja zazwyczaj kieruje się właśnie blogami, jest tam najwiecej trafnych teorii :)
ja88

Postprzez monia-gawron » 09 Maj 2018, 13:02

U mnie nie sprawdzają się standardowe odżywki, co jakiś czas muszę chodzić do kosmetyczki na manicure japoński. I zauważyłam znaczną poprawę w stanie moich paznokci.
monia-gawron

Postprzez Domka » 30 Maj 2018, 13:26

Ja łykam witaminki i kupuje odżywki do paznokci. Ale często chodzę do salonu kosmetycznego na zabiegi pielęgnacyjne. Ostatnio moja koleżanka namawia mnie na zrobienie sobie paznokci hybrydowych w Warszawie https://www.bodybar.com.pl/ . Czy ktoś może z Was był w tym salonie ? Jesteście zadowolone z wykonania paznokci ? Ja jeśli będę miała robioną hybrydę to jest to mój pierwszy raz. Czy bardzo płytka się niszczy czy mam się nie martwić ?
Domka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Paznokcie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości