Jak wzmocnić i przedłużyć opaleniznę

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Jak wzmocnić i przedłużyć opaleniznę

Postprzez anitqa » 13 Wrz 2016, 08:48

Szukałam metod na to jak przedłużyć opaleniznę na dłużej, bez ustanku mam z tym kłopot i po krótkim czasie moja skóra powraca do swojej naturalnej barwy. Udało się znalazłam dobry artykuł z którego wyczytałam kilka niezłych wskazówek które na pewno wypróbuję na swoim ciele, tutaj link: http://poradyzdrowie.pl/jak-wzmocnic-pr ... opalenizne, jeżeli macie też jakieś skuteczne sposoby proszę o podzielenie się nimi w tym wątku.
anitqa

Re: Jak wzmocnić i przedłużyć opaleniznę

Postprzez Sylwianaa » 02 Mar 2017, 10:43

hmm no można stosować jakieś preparaty ale nie wiem jak to działa. Ja mam taką skórę, że niestety u mnie opalenizna nie trzyma sie długo. Zastanawiam się nad opalaniem natryskowym. To szybki i skuteczny sposób na uzyskanie pięknej i równej opalenizny. Znalazłam nawet salon http://opalanie-natryskowe.com/ w którym mozna wykonać takie opalanie. Czytałam, że jest to zdrowe i całkiem bezpieczne dla skóry.
Sylwianaa

Postprzez śpiewaczka » 03 Mar 2017, 15:36

Ja nic nie stosowałam a po dziś dzień mam jeszcze slady od opalania tam gdzie się strój kąpielowy kończył ^^
śpiewaczka

Postprzez nina955 » 18 Mar 2017, 15:25

Ja przed opalaniem smaruję się specjalnym balsamem wzmacniającym i przyspieszającym opaleniznę. Dzięki temu opaleniznę widać przez bardzo długi czas.
nina955

Postprzez martyna.poplawska91 » 03 Kwi 2017, 18:43

Od jakiegoś czasu regularnie stosuje Olejkowy Balsam Brązujący firmy Perfecta. Kupiłam go w drogerii za kilkanaście złotych. Fajnie utrzymuje opalenizne. Działa też trochę jak samoopalacz, ale co najważniejsze - nie robi plam na ciele. Mój faworyt ;)
martyna.poplawska91

Postprzez pomarańczka » 20 Kwi 2017, 08:57

Ja stosuję naturalne masło kakaowe :) Polecam
pomarańczka

Miejscowość: Bełchatów

Postprzez Tosca » 22 Kwi 2017, 01:16

Samoopalaczem w spray'u albo piance, najlepiej ulubionym stmoriz, bo po innych wyglądam jak marchewka. :D
Tosca

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości