jak walczycie z cellulitem?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

jak walczycie z cellulitem?

Postprzez BasiaMMM » 11 Sie 2015, 12:58

witam wszystkich! jak pewnie wynika z tytulu postu, mam ogromny problem z cellulitem :( probowalam juz roznych kosmetykow (też tych z tzw. wysokiej półki), mniej i bardziej konwencjonalnych metod, ale nic z tego. zaczynam sie zastanawiac nad jakims wiekszym zabiegiem kosmetycznym (chirurgicznym?) który rozwiązałby mój problem. mozecie cos polecic? jestem juz zdesperowana…
BasiaMMM

Re: jak walczycie z cellulitem?

Postprzez ogorkowa » 12 Sie 2015, 08:38

no bo te wszystkie drogeryjne kosmetyki to jest pic na wode. niewiele moga ci pomoc tak naprawde, jesli sama nie zadbasz o odpowiednia diete i ruch. jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne to sie nie znam, bo nie korzystalam, ale im wczesniej zaczniesz walczyc z cellulitem tym wieksze szanse na wygrana ;]
ogorkowa

Postprzez PodgórskiDomUrody » 18 Sie 2015, 14:08

Jest wiele rodzajów zabiegów, które można wykonać, jeżeli chcesz pozbyć się cellulitu. Jako specjaliści Podgórskiego Domu Urody szczególnie możemy polecić mezoterapię oraz zabiegi endermologiczne z wykorzystaniem urządzenia LPG Integral 2. Obie są nieinwazyjne - nie mają absolutnie nic wspólnego z interwencją chirurgiczną. W bardzo dużym skrócie - mezoterapia to metoda polegająca na dostarczeniu substancji leczniczych i odżywczych bezpośrednio do skóry, natomiast zabiegi endermologiczne to masaż podciśnieniowy, który ma właściwości wyszczuplające, ujędrniające i modelujące sylwetkę. Jeżeli jesteś zainteresowana szczególami - tutaj znajdziesz dane kontaktowe: http://www.podgorskidomurody.pl/kontakt/ W razie pytań - chętnie odpowiem!
Ekspert firmy Podgórski Dom Urody - www.podgorskidomurody.pl/
PodgórskiDomUrody

Postprzez BasiaMMM » 19 Sie 2015, 09:37

ogorkowa, takie zwykłe drogeryjne to wiem że nic mi nie pomogą, ale jeśli płacę za coś prawie 300 zł to mam prawo oczekiwać, że będzie działać. z litości pominę nazwę specyfiku. coś mi się tam obiło o uszy o tych zabiegach o których pisze Pani przede mną, ale jakie są ceny? i jaka skuteczność?
BasiaMMM

Postprzez Ella123 » 19 Sie 2015, 13:48

Ja w sumie ostatnio się poddałam :( chyba u niektórych kobiet to jest nieuleczalne :o
masaże Kraków to najlepszy relaks!
Ella123

Postprzez PodgórskiDomUrody » 20 Sie 2015, 11:00

Jeżeli chodzi o mezoterapię, to cena waha się między 450 a 750 zł, w zależności od ilości zużytego produktu. Z kolei zabiegi z użyciem LPG Integral są nieco droższe, ale cena jest tym niższa, im na więcej zabiegów się zdecydujesz - pojedynczy zabieg kosztuje 120 zł, ale pakiet 10 - 990 zł, a 15 - 1450 zł. Oba cechują się dużą skutecznością, ale nie chciałabym radzić przez Internet, który byłby dla Ciebie odpowiedniejszy - jeśli zgłosisz się do nas osobiście, nasi specjaliści doradzą najodpowiedniejszą terapię.
Ekspert firmy Podgórski Dom Urody - www.podgorskidomurody.pl/
PodgórskiDomUrody

Postprzez BasiaMMM » 20 Sie 2015, 12:20

Hm, w sumie brzmi ciekawie, zaraz napisze do Ciebie na priv.
BasiaMMM

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość