jak walczycie z cellulitem?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: jak walczycie z cellulitem?

Postprzez Malwina » 29 Sie 2015, 23:48

hmm po pierwsze zabiegi w salonach są dla bogaczy, po drugie trzeba je za jakiś czas powtórzyć, po trzecie słyszałam, że mezoterapia na cellulit potrafi być bolesna (igły są dłuższe niż przy normalnej mezoterapii) - no ale jak masz kasę, to na pewno są w jakimś stopniu skuteczne
kremy, jeżeli się tylko na nich opierasz nie dają praktycznie żadnego efektu
oprócz zabiegów i kremów musi być odpowiednia dieta i aktywność fizyczna i to regularna, nawet najlepsze zabiegi bez połączenia z dietą i ruchem nie dadzą trwałego rezultatu
co do zabiegów jeszcze to spokojnie możesz wykonywać je w domu (tu masz sporo przykładów Domowe sposoby na cellulit), można też robić masaże pod prysznicem - gąbką, szczotkę czy co tam jest pod ręką, a nawet bez przyrządów - tylko za pomocą palców - trzeba tylko znać technikę
Wiesz... gdy się jest bardzo smutnym, lubi się zachody słońca...
Antoine de Saint-Exupéry
Awatar użytkownika
Malwina

Postprzez Basila » 30 Paź 2015, 18:03

Dobre odżywianie i ćwiczenia także kosmetyki zwalczające pomarańczową skórę.
Basila

Postprzez jusiaa » 30 Lis 2015, 09:51

Jak dla mnie najlepsza metoda to chyba zabiegi medycyny estetycznej. Sprawdź! Faktycznie coraz chętniej się z tego korzysta?
jusiaa

Postprzez monika.kow79 » 29 Sty 2016, 10:45

W przypadku tak dużego problemu zwykle kosmetyki nie pomogą. Warto skorzystać z pomocy salonu kosmetycznego. Wiem, że dobre efekty przynosi elektrostymulacja. Takim zabiegom poddawała się moja koleżanka. Zabieg przeprowadzała w salonie Silk Touch w lublinie. Nie wiem, czy w tym przypadku będzie to najlepsze rozwiązanie, ale polecam konsultacje z dobrym salonem.
monika.kow79

Postprzez Kalinka11 » 03 Lut 2016, 09:55

U mnie przede wszystkim pomógł sport i zmiana diety. Do tego stosowałam balsam antycellulitowy Bioliq. Ale to tylko dodatek, samymi kosmetykami niestety cellulitu nie da się zlikwidować. Ale jeśli u Ciebie wszystko zawodzi - sport, dieta, kosmetyki, to może warto rozejrzeć się za jakimś zabiegiem medycyny estetycznej (ale tu Ci nie powiem, za czym konkretnie, bo nie interesowałam się tym tematem, więc nie mam wiedzy).
Kalinka11

Postprzez gosiaj » 11 Lut 2016, 15:15

Walka z cellulitem to temat rzeka. Czytałam kiedyś, że boryka się z tym problemem koło 80% kobiet! Jedną z metod na pozbycie się cellulitu jest endermologia, tylko wiele kobiet niestety nie decyduje się na tego rodzaju zabieg, bo trzeba go wykonywać systematycznie i to są niestety koszty. Alternatywą są samodzielne masaże różnego rodzaju akcesoriami antycellulitowymi podczas kąpieli. Do tego oczywiście piecie dużych ilości wody, odpowiednia dieta i jak najwięcej ruchu. Jeśli chodzi o kosmetyki, to dobrze szukać takich, które mają w swoim składzie kawę.
Potrzebujesz wykonać raport bezpieczeństwa kosmetyku? Wykonamy go dla Ciebie!
gosiaj

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Sylwianaa » 10 Maj 2016, 20:24

Moim zdaniem bardzo dobrym sposobem na pozbycie się cellulitu poza dietą sa rożnego rodzaju masaże. Gabinet http://isla-spa.pl/ oferuje szereg masaży w tym własnie masaże ułatwiające walkę z cellulitem. Masaże wykonują masażystki z Filipin. Poza tym trzeba regularnie stosowac kremy na cellulit zeby było widac jakiś efekt.
Sylwianaa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości