jak walczycie z cellulitem?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: jak walczycie z cellulitem?

Postprzez Mamuśka » 11 Maj 2016, 10:56

Też słyszałam, że endermologia daje radę :) Cellulit to niestety nie tylko problem estetyczny. Estetycznie nie wygląda, ale samymi zabiegami go nie zlikwidujesz. Potrzebujesz działać od środka. Ze swojej strony polecam zmianę diety (na taką bez cukru) i picie dużej ilości niegazowanej wody.Jak połączysz całość: odżywianie, ruch i kosmetyki/zabiegi to powinnaś wygrać walkę z pomarańczową skórką :D Nie prawda, że zwykłe kremy nie działają...trzeba tylko wiedzieć jak ich używać, żeby dały nam odpowiedni efekt. Ja po ciąży miałam tak olbrzymi cellulit, że aż mi się chciało żyg.ć na swój widok (za przeproszeniem). Poradziłam sobie z nim w kilka tygodni. Byłam świeżo po kursie na temat likwidowania skórki pomarańczowej i postanowiłam szybko wcielić w życie zdobytą wiedzę. Więc tak, kupowałam peeling do ciała, krem ujędrniający za 16 zł! i folię do paleciaków ze sklepu budowlanego. 2-3 razy w tyg peeling, na noc (co wieczór) robiłam sobie masaż nóg lodem albo zimną wodą w stronę serca, następnie wklepywałam krem i owijałam się folią na całą noc. W salonie za tego typu zabieg zapłaciłabym około 60 zł. Po 2-3 tygodniach widziałam już niesamowitą poprawę, a zmieniając dietę i wprowadzając ćwiczenia doprowadziłam do tego, że pozbyłam się cellulitu na stałe. Ważne! Jak macie problem z pękającymi naczynkami lub żylakami, nie smarujcie się preparatami rozgrzewającymi! W ogóle przy rozgrzewającym kosmetyku moje ciało pod folią mogło zostać kilkanaście minut, bo potem skóra mnie niemiłosiernie szczypała i piekła, więc na pewno nie ma możliwości zostawienia takiego okładu na całą noc :D . Mam nadzieję, ze moje rady Wam się przydadzą. Powodzenia!
Mamuśka

Postprzez ewelinka » 22 Wrz 2016, 00:35

Oj ja długi czas zmagałam się z cellulitem. Niestety żadne domowe sposoby ani kremy mi nie pomagały. Aż w końcu poszłam do Arkadii w Opolu. Tam po serii zabiegów mój problem zniknął :)
ewelinka

Postprzez Dominika22 » 04 Paź 2016, 08:03

Polecam peeling z kawy naturalny i skuteczny :)
Dominika22

Postprzez nina955 » 18 Mar 2017, 16:00

Mi na cellulit bardzo pomogły przysiady, więc też spróbuj. :)
nina955

Postprzez Ivka » 20 Mar 2017, 11:01

Walczę z cellulitem już od dłuższego czasu, jednak jakiś czas temu koleżanka pokazała mi tabletki NoCelle. Cellulit jest problemem podskórnym, dlatego należy walczyć z nim na wielu płaszczyznach. Peeling poprawia krążenie krwi, a odpowiednia ilość wody nawadnia nasz organizm. Korzystając z produktu http://www.nocelle.pl/ możemy znacznie skuteczniej uporać się z problemem pomarańczowej skórki. Warto też nadmienić że ziołowy skład tabletek jest zupełnie bezpieczny dla naszego organizmu.
Ivka

Postprzez alfred32 » 20 Mar 2017, 16:16

Celulit to bardzo ciężka sprawa, sama mam z tym problem.
alfred32

Postprzez Cyjanka » 22 Mar 2017, 12:37

Ja o masażu podciśnieniowym czyli endermologii, dowiedziałem się na szkoleniu kosmetycznym w http://www.mrotex.com/pl/urzadzenia/mas ... isnieniowy. Zabieg ten działa na tkankę łączną, pomaga w wyeliminowaniu nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Działa ujędrniająco, oczyszczająco, zmniejsza rodzaje bólów np. w kręgosłupie. Byłam już kilka razy i jestem zachwycona efektami.
Ostatnio edytowany przez Cyjanka, 22 Sie 2017, 07:46, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Cyjanka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości