Jak urządzić salon

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Jak urządzić salon

Postprzez kejti83 » 03 Kwi 2018, 10:11

Cześć. Pytanie jak w temacie. Jak urządzić salo? Około 40 metrów. Chciałabym, aby punkt centralny stanowił tego typu https://www.promyk-meble.pl/?pl_narozniki,23 narożnik. Co byście do tego dobrały - jakąś komodę? meblościankę? Dzięki za wszelkie wskazówki.
kejti83

Re: Jak urządzić salon

Postprzez olga2 » 23 Kwi 2018, 10:56

Meblościanka to przeżytek dawnej epoki. Nie wyobrażam sobie jej w nowoczesnym domu..
olga2

Postprzez Miki9 » 30 Maj 2018, 13:11

Mi również podobają się w salonie narożniki, zwłaszcza narożniki nowoczesne. Moim zdaniem wygląda to bardzo stylowo i elegancko. Jeśli chodzi o pozostałe meble w salonie, to meblościanka chyba nie pasuje do takiego nowoczesnego wystroju... chociaż wszystko oczywiście jest kwestią gustu. Ja bym jednak zdecydowała się na komodę, szafkę RTV i ewentualnie jakieś regały i półki. No i najlepiej jest kupić tylko tyle mebli, ile jest potrzebne, aby nie zagracić sobie pomieszczenia - duża przestrzeń w salonie sprawdza się lepiej ;)
Miki9

Postprzez wiola438 » 04 Cze 2018, 09:32

Szafa się przyda. Wybierz jakiś model tego typu https://www.kupujemymeble.pl/szafy-przesuwne.html z drzwiami przesuwnymi. To spora oszczędność miejsca. A na 40 metrach to raczej nie poszalejesz. I trzeba wybierać meble jak najbardziej funkcjonalne.
wiola438

Postprzez silva » 04 Cze 2018, 21:17

Ja mam mniejszy metraż, więc tzn. wypoczynek czyli nieduża kanapa, 2 fotele, stolik kawowy i proste regały na płyty, książki itp. Jeden z nich posiada tzw. barek. Wszystko zgrane kolorystycznie ale bez bajerów. Zastanawiam się natomiast nad zmianą paneli podłogowych, bo niestety te są zbyt delikatne i łatwo powstają na nich zarysowania, a wiadomo pokój gościnny jest po to by goście swobodnie mogli w nim przebywać, bez wymogu zdejmowania butów (wg. mnie to potocznie mówiąc "buractwo")
silva

Postprzez Domka » 19 Cze 2018, 12:40

A podobają wam się meblościanki w salonie ? Oczywiście mowa tu o nowoczesnych :) Ja zastanawiałam się nad takimi meblami do pokoju dziennego, a nie chciałabym też mieć za dużo mebli itd w salonie. Widziałam w sklepie nowoczesne i ładne meblościanki https://www.furnival.pl/sklep,1,kategoria jak myślicie który będzie pasował do salonu gdzie kolor ścian jest pastelowy ? Póki co jeszcze nie mam stolika, kanapy itd
Domka

Postprzez wamat » 22 Cze 2018, 08:14

postaw na klasykę, zawsze można wtedy zmienić dodatki i są po 2,3 latach odnowić :)
wamat

Następna

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość