jak sie pozbyc zaskórników??

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

jak sie pozbyc zaskórników??

Postprzez majka002 » 08 Sty 2018, 09:54

na twarzy mam pelno zaskorników wygląda to paskudnie ochyda próbowałam cos z tym zrobić, ale mimo zaskorników mam suchą cere nie wiem jak to w ogole morzliwe skoro podobno zaskorniki powstają przy cerze tlustej! i stosowalam rozne żele oczyszczjące, peelingi ale tylko mi to podraznia skóre a te przeklęte syfy na twarzy dalej są :( pomuzcie bo juz probowalam masy rzeczy i nic :( i juz nie mogę patrzec w lustro bo są tak widoczne z bliska :/
majka002

Re: jak sie pozbyc zaskórników??

Postprzez elisa » 09 Sty 2018, 12:03

tego sie strasznie trudno pozbyć praktycznie się nie da, wiem bo sama z tym walczę i póki co one wygrywają. Staraj się delikatnie oczyczac skóre twarzy a jak masz pdraznioną to jej nie peelinguj wtedy! tylko umyj jakimś delikatnym żelem do twarzy, nie zwykłym mydłem, bo one strasznie wysuszają skórę
elisa

Postprzez SulphurZdroj » 10 Sty 2018, 14:19

Witaj, zaskórniki to częsty problem, powstający w wyniku zastoju łoju oraz niewłaściwego złuszczania się naskórka. Możemy wyróżnić dwa rodzaje wągrów: jednym z nich są zaskórniki otwarte, mające postać ciemnych kropek, pojawiające się zwłaszcza w okolicy nosa. Kolejną odmianą są zaskórniki zamknięte - drobne i białego koloru. Zmiany te pojawiają się nie tylko w przypadku cery tłustej, lecz również mieszanej. Skóra wrażliwa i przesuszona, np. w wyniku nieodpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych, również może być pokryta nieestetycznymi wągrami. Myślę, że w Twoim przypadku powinnaś zadbać najpierw o zmniejszenie powstałych podrażnień, a dopiero potem podjąć walkę z zaskórnikami. Pielęgnacja twarzy wymaga szczególnej troski zwłaszcza zimą, ponieważ podrażnienia skóry mogą być spowodowane również przez niekorzystne warunki atmosferyczne. Myślę że ten artykuł może Cię zainteresować: http://blog.sulphur.com.pl/2017/11/12/z ... ja-twarzy/ - piszemy w nim, w jaki sposób zadbać o cerę zimą.
Przedstawiciel firmy Sulphur Zdrój, 28-100 Busko Zdrój ul. Jana Rokosza 18, tel. 41 378-78-93
SulphurZdroj

Postprzez majka002 » 11 Sty 2018, 14:45

To ja mam te otwarte zaskorniki w takim razie, ochydne czarne lub bronzowe kropki :( pudruje to jak moge ale pod koniec dnia jak puder się troche sypnie to i tak prześwituja te syfy i widac to . Niby z daleka nie jest to jakos widoczne ale ja wiem ze one tam sa i sama ta myśl mnie napawa obrzydzeniem :(
majka002

Postprzez SulphurZdroj » 12 Sty 2018, 11:35

Możliwe, że Twój problem nasila makijaż, który może pogłębiać problemy z cerą. Pamiętaj, aby nakładać make-up na oczyszczoną skórę, a pod koniec dnia zadbać o odpowiedni demakijaż. Warto też zrobić sobie chociaż dzień przerwy od makijażu, np. w weekend, kiedy nie musisz nigdzie wychodzić, i w tym czasie dać skórze odpocząć i zastosować zabiegi pielęgnacyjne. Podstawą jest odpowiednie oczyszczenie twarzy. Następnie powinnaś sięgnąć po delikatny krem, który nawilży i zregeneruje skórę. Polecam mineralny krem siarczkowy, przeznaczony dla skóry wrażliwej i atopowej. Produkt wzmacnia barierę lipidową skóry twarzy, a jednocześnie delikatnie złuszcza naskórek (proces złuszczania naskórka w przypadku pojawiania się zaskórników jest zaburzony). Zawarte w kremie składniki o działaniu nawilżającym poprawiają jej wygląd i zmniejszają szorstkość. Więcej na temat tego produktu możesz przeczytać na naszej stronie: http://www.sulphur.com.pl/mineralny-krem-siarczkowy/. Jeżeli problem jest bardzo nasilony, warto zasięgnąć porady dermatologa.
Przedstawiciel firmy Sulphur Zdrój, 28-100 Busko Zdrój ul. Jana Rokosza 18, tel. 41 378-78-93
SulphurZdroj

Postprzez justi » 24 Sty 2018, 19:12

Mi się takie paskudztwo na nosie robiło ale pozbyłam się ich plastrami bielendy carbo detox, ich działanie oparte jest na naturalnym aktywnym węglu więc szybko i skutecznie oczyszcza skórę z toksyn, usuwa trudne do usunięcia zaskórniki i uporczywe zanieczyszczenia, odblokowuje i zwęża pory, ale też przeciwdziała powstawaniu wyprysków.

Image
justi

Postprzez tereska » 06 Lut 2018, 15:22

Z doświadczenia wiem, że ciężko samodzielnie pozbyć się zaskórników. Próbowałam też plasterków na nos i efekty dość słabe. Najlepszym wyjściem byłoby chyba poddanie się jakiemuś zabiegowi, np. mikrodermabrazji czy peelingowy chemicznemu. Domowymi kosmetykami raczej wiele się nie zdziała. Wiem, że w tym salonie wykonują tego typu zabiegi https://www.facebook.com/GaleriaPieknaKazimierz/.
tereska

Następna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości