Jak schudnąć 7 kg w 2 miesiące?

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Jak schudnąć 7 kg w 2 miesiące?

Postprzez koksa » 17 Lip 2018, 10:18

Poradźcie coś proszę. Jak to zrobić? Nie chcę głodówki.
Mogę ćwiczyć, mogę rozsądnie jeść, ale na pewno bez głodzenia się.
Podpowiedzcie co wam pomogło.
U mnie problem jest taki, że co tydzień mamy imprezy i ciężko mi się na nich powstrzymać od jedzenie ;/
koksa

Re: Jak schudnąć 7 kg w 2 miesiące?

Postprzez kamek » 18 Lip 2018, 15:58

A korzystałaś z suplementów diety? U mnie to właśnie pełniło najważniejszą rolę.
W sensie - miałam duże problemy z chudnięciem. Spokojniej zrobiło się dopiero wtedy, kiedy zaczęła brać suplement, który poprawił trawienie.
To był mój główny problem. A wcale nie jest łatwo dobrać ten suplement właściwie - radzę poczytać.
Dobrze dobrany naprawdę pomaga.
kamek

Postprzez koksa » 19 Lip 2018, 10:20

A w jaki niby sposób mam ocenić, w czym tkwi mój problem?
Mogę brać wszystko co mi pomoże, zakładając, że to jest zdrowe.
Pytanie tylko, kto ma mi udzielić w tym zakresie porady?
Lekarz mi doradzi suplement?
koksa

Postprzez Kamila » 19 Lip 2018, 13:33

koksa napisał:A w jaki niby sposób mam ocenić, w czym tkwi mój problem?

Przecież sama stwierdziłaś, że co tydzień masz imprezy, na których nie możesz się powstrzymać od jedzenia. Może w tym tkwi Twój problem?

Jeśli nie chcesz się głodzić, to najlepszym wyjściem będzie dla Ciebie dieta niskokaloryczna w postaci cateringu dietetycznego, który ma do zaoferowania firma Wygodna Dieta. Ja z takim cateringiem schudłam naprawdę sporo. Te 7 kg w 2 miesiące spokojnie powinnaś zrzucić przy odrobinie motywacji. Catering wcale nie jest przesadnie drogi, więc zawsze możesz chociaż wypróbować.
Awatar użytkownika
Kamila

Postprzez kamek » 23 Lip 2018, 15:49

Możesz po prostu skonsultować się z dietetykiem. Ale najczęściej chodzi raczej o nadmierny apetyt i kiepską przemianę.
Wybierz te suplementy, które są pod tym względem najlepiej oceniane.
Zakładam, że żadnych komplikacji nie doświadczycie.
Wszytko powinno być w porządku.
kamek

Postprzez koksa » 25 Lip 2018, 10:18

Ale może faktycznie polecicie mi, któreś z wymienionych - http://tabletki-odchudzanie.net.pl ?
Może macie doświadczenie? Tak byłoby mi łatwiej. Wizyta u specjalisty to kolejne kilka stówek kosztów.
A mnie się nie przelewa. Coś pewnego potrzebuję.
koksa

Postprzez arlett » 26 Lip 2018, 07:06

7 kilogramów w 2 miesiące to bardzo realny wynik.
Zacznij ćwiczyć i zdrowo się odżywiaj a waga sama zacznie spadać. Możesz skorzystać z pomocy dietetyka jeśli nie wiesz jak jeść. Na https://www.foodwise.pl znajdziesz bardzo dobrą ofertę. Pani dietetyk ułozy dla Ciebie dietę na podstawie wyników badań i Twoich preferencji żywieniowych.
arlett

Następna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości