Jak schudnąć 7 kg w 2 miesiące?

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: Jak schudnąć 7 kg w 2 miesiące?

Postprzez kamek » 27 Lip 2018, 17:19

Przecież masz opinie/recenzje/gwiazdki.
Sama oceń. Przecież masz opisane, jak to działa.
Zakładam, że wszystko obejdzie się bez komplikacji.
Dobór naprawdę nie jest taki trudny - po prostu oceń sama siebie.
kamek

Postprzez koksa » 30 Lip 2018, 10:15

Racja. Czytam o kolejnych i sama podejmę decyzję.
W sumie, to jak się wczytałam w opisy to patrzę na to zupełnie inaczej.
Wydaje mi się, że zdołam dobrać odpowiedni suplement.
koksa

Postprzez kamek » 03 Sie 2018, 22:21

To wcale nie jest takie trudne. Musisz po prostu sama siebie obserwować. Pewnie wiele razy próbowałaś schudnąć. Wiesz co robiłaś, wiesz, jakie były efekty. Po prostu poskładaj wszystko do kupy, to cele na pewno zrealizujesz. Działajcie ;-)
kamek

Postprzez shinexxx » 06 Sie 2018, 12:08

wiem o czym mówisz, pogoda sprzyja różnym wypadom a to grill wyjście na plażę czy nad jezioro, bez przerwy coś. jeżeli szukasz naturalnego suplementu który powstrzyma Cię od jedzenia śmiało mogę Ci polecić https://fittspray.com, jest dyskretny bo wygląda jak odświeżacz do ust , gdy nadchodzi godzina zero psikasz i przechodzi no i nikt się nie domyśli co ty tam dokładnie masz :) ja mam go zawsze w torebce a po miesiącu waga pokazuje 5 kg mniej
shinexxx

Postprzez kitti32 » 08 Sie 2018, 13:36

Zrzucić to nie problem. Gorzej utrzymać. Potrzebne są długofalowe działania - zdrowa dieta i treningi. Popatrz sobie na artykuły na tym blogu http://www.blogowypamietnik.pl/. Masz tam wiele informacji, które będą przydatne nie tylko w walce o szczupłą sylwetkę, ale także przydatne przy komponowaniu codziennej, zdrowej diety. Takie rzeczy się przydają.
kitti32

Poprzednia

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość