Jak schudnąć 7 kg w 2 miesiące?

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: Jak schudnąć 7 kg w 2 miesiące?

Postprzez UrszulaSzczepanska » 06 Wrz 2018, 00:24

W moim przypadku pomogło radykalne ograniczenie cukrów prostych w codziennym menu. Przestałam słodzić kawę i herbatę. (po ok. miesiącu człowiek się przyzwyczaja) Zrezygnowałam ze słodyczy oraz dosładzanych napojów i soków. (soki zawierają praktycznie tyle samo cukru co cola). Do tego ograniczyłam spożycie białego pieczywa na rzecz pełnoziarnistego i wyeliminowałam z diety makarony.

Reszta jadłospisu pozostała bez zmian. W przeciągu 6 tygodni schudłam ponad 5 kg bez żadnego dodatkowego wysiłku. Kalorie pochodzące z cukrów, które odcięłam i tak nie dawały organizmowi niczego dobrego. Trzeba mieć jednak nieco silnej woli, gdyż cukier uzależnia i początkowa faza odstawienia bywa dość nieprzyjemna.
Odkwaszenie organizmu - Kompendium wiedzy Wszystko co powinieneś wiedzieć o zakwaszeniu organizmu. Przyczyny zakwaszenia, sposoby na odkwaszenie, dieta odkwaszająca, produkty alkalizujące.
UrszulaSzczepanska

Postprzez silva » 08 Lis 2018, 12:07

7 kg w 2 miesiące? Można:) Realnie i w zdrowy sposób. Tak naprawdę bez jakiejś mega ścisłej diety nawet. Wystarczy kilka modyfikacji. Ja straciłam parę kilo dzięki temu, że na drugie śniadanie i deser zamiast słodyczy, kanapek i innych kalorycznych przekąsem przygotowywałam sobie różne koktajle- z warzywami i owocami. Są sycące, zdrowe i nie tuczą. Tutaj http://www.kuchniajogurtowa.pl/koktajle.html jest kilka ciekawych przepisów. Nawet nie myślałam, że np. seler naciowy tak dobrze smakuje w połączeniu z kiwi, niektóre pomysły bardzo pozytywnie zaskakują:) Codzienne eksperymentowanie z koktajlami to też świetna zabawa.
silva

Postprzez Natalie » 15 Lis 2018, 11:07

7 kg w 2 miesiace przy zbalansowanej diecie jest raczej niemozliwe - chyba, ze zaczniesz sie glodzic i wyniszczysz sobie organizm.
Awatar użytkownika
Natalie

Miejscowość: pracownik biurowy

Postprzez lidka88 » 26 Lis 2018, 12:07

polecam zajrzeć na stronę: http://www.klinikasylwetki.xja.pl ,myśle że znajdziesz coś dla siebie.
lidka88

Poprzednia

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości