Jak poprawić wygląd skóry?

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Jak poprawić wygląd skóry?

Postprzez siri » 16 Lut 2018, 19:40

dieta oczyszczajaca : soki, koktajle, herbatki i rozsadna dieta. no i duzo sportu, mało stresu
siri

Postprzez misi3k » 21 Lut 2018, 11:51

Cześć,
jestem stałą klientką kliniki kosmetologi w Gdańsku o nazwie ClinicaNova. Miałam duży problem z worami pod oczami i zmarszczkami, w klinice uzyskałam pomoc od Pani Joanny, która prowadzi klinikę. Dobrano mi odpowiednie zabiegi i obecnie cieszę się zdrowym i młodym wyglądem :D Wysoka jakość usług i przyjazna atmosfera, tutaj możecie dowiedzieć się więcej informacji o klinice http://www.clinicanova.pl/
Serdecznie polecam :)
misi3k

Postprzez ladnaola » 04 Mar 2018, 23:08

Po takiej zimie jak w tym roku bardzo wiele z nas ma zniszczoną cerę i spękane naczynka na twarzy. Dobrym sposobem na pozbycie się ich jest laserowy zabieg http://bodycareclinic.pl/oferta/zabiegi/zamykanie-rozszerzonych-naczyn-na-nogach-i-twarzy-2/ dzięki któremu większość uszkodzonych naczynek zostanie zmknięte.
ladnaola

Postprzez Kolagen.pl » 17 Mar 2018, 08:30

Jeżeli chodzi o poprawę wyglądu skóry, to powinnyśmy wziąć pod uwagę przede wszystkim dietę- to jak się odżywiamy ma wpływ na kondycję naszej cery, a dwa to również kwestia dobrych i sprawdzonych kosmetyków- polecam wybrać te z naturalnym kolagenem.
Kolagen.pl

Postprzez szaliczek » 23 Mar 2018, 15:58

Odżywianie, nawadnianie (poprzez picie zalecanych dziennych ilości wody), pielęgnacja: oczyszczanie, złuszczanie, nawilżanie, odżywianie. Nie są to proste rzeczy wbrew pozorom, bo trudno jest dobrać idealny zestaw kosmetyków do potrzeb naszej skóry. Jak dla mnie dobre kremy muszą mieć rzeczy typu mocznik, wyciągi z oliwy czy aloesu albo kolagen.
szaliczek

Postprzez dusia » 30 Mar 2018, 10:29

By poprawić wygląd skóry trzeba się przede wszystkim zacząć przyglądać składowi kosmetyków, których używamy.Można poczytać o konserwantach w artykule na prasa24. Ja nie raz przekonałam się na własnej skórze jak taki nafaszerowanymi parabenami kosmetyk potrafi podrażnić skórę. Teraz kupuję tylko i wyłacznie kosmetyki stworzone na bazie naturalnych produktów. Jeśli chodzi o konkretny sklep to polecam visplantis.pl. W moim konkretnym przypadku ( sucha skóra i wrażliwa ) fajnie sprawdzają się produkty na bazie filtratu ze śluzu ślimaka.
dusia

Postprzez lusia » 05 Kwi 2018, 15:51

Przede wszystkim trzeba używać kosmetyków dobrej jakości. To podstawa jeśli chodzi o wygląd skóry. Próbowałyście kiedykolwiek stosować kosmetyki marki Farmona? Koleżanka ostatnio mi je poleciła, znalazłam bardzo duży wybór na stronie https://farmona.pl/. Moim zdaniem mają one bardzo ciekawe składy i warto je wypróbować.
lusia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości